CPF registracijos pažymėjimas

CPF registracijos sertifikatas: kas yra ir kaip gauti?

CPF registracijos pažymėjimas yra dokumentas, įrodantis asmens, turinčio federalines Brazilijos pajamas, registracijos situaciją. Šis pažymėjimas yra labai svarbus įvairiose situacijose, tokiose kaip banko sąskaitų atidarymas, paskolų įdarbinimas, dalyvavimas pasiūlymuose, be kita ko.

Kaip gauti CPF sertifikatą?

Norėdami gauti CPF registracijos pažymėjimą, turite pasiekti Brazilijos federalinių pajamų svetainę ir atlikti šiuos veiksmus:

 1. Prieiga prie Brazilijos IRS svetainės;
 2. Spustelėkite parinktį „Sertifikatai“;
 3. Pasirinkite parinktį „CPF Reguliarumo sertifikatas“;
 4. Užpildykite prašomus duomenis, tokius kaip vardas, pavardė, gimimo data ir CPF numeris;
 5. Spustelėkite „Žiūrėti“.
 6. Atlikus šiuos veiksmus, bus sugeneruotas CPF registracijos sertifikatas, kurį galima išsaugoti PDF arba atspausdintu formatu.

  CPF registracijos sertifikato galiojimas

  CPF registracijos pažymėjimas galioja 180 dienų nuo išleidimo dienos. Po šio laikotarpio reikia gauti naują pažymėjimą, kad būtų galima įrodyti atnaujintą registracijos situaciją.

  svarbus:

  CPF registracijos pažymėjimas yra informatyvus dokumentas ir neturi teisinės vertės. Norint oficialiai įrodyti atskiro asmens registracijos situaciją, būtina paprašyti neigiamo skolų pažymėjimo (CND) su federalinėmis Brazilijos pajamomis.

  Norėdami gauti daugiau informacijos apie CPF registracijos pažymėjimą, eikite į Brazilijos federalinių pajamų svetainę arba susisiekite su skambučių centru numeriu 146.
  Naudingos nuorodos:


  NUORODOS:

  1. Brazilijos federalinės pajamos
  Brazilijos IRS svetainė
  centrinė centrinė – federalinės Brazilijos pajamos