Kaip aš tapau gangsteriu

Kaip aš tapau gangsteriu: kritika

Jei esate „Mafia“ filmų ir gangsterių istorijų gerbėjas, tikriausiai susidūrėte su pavadinimu „Kaip aš tapau gangsteriu“. Neseniai išleistas filmas pažadėjo būti žanro šedevras, tačiau ar jis patenkino lūkesčius? Šiame tinklaraštyje pateiksiu išsamią kritiką dėl šios produkcijos ir pasidalysiu savo nuomone apie jo turinį.

siužetas ir simboliai

Sklypas „Kaip aš pasukau gangsteriu“ sukasi apie jauno vyro, kuris, paveiktas aplinkos, kurioje jis gyvena, istoriją, baigiasi įsitraukimu į nusikalstamumo pasaulį. Sklype pateikiami keli personažai, kurių kiekvienas turi savo asmenybę ir motyvaciją, tačiau, deja, daugelis jų nėra gerai išplėtoti visame filme.

Pažymėkite veikėjui

Protagonistas, kurį vaidina pradedantysis aktorius, pristato įtikinamą ir žavų pasirodymą. Jo pertvarkos kelionė nuo nekalto jaunuolio iki negailestingo gangsterio yra gerai ištirta ir sukelia visuomenės empatiją. Tačiau kitų svarbių veikėjų gylio trūkumas baigiasi pažeidus siužeto plėtrą.

Techniniai aspektai

Techninė „Kaip tapau gangster“ dalis yra viena iš filmo stipriųjų pusių. Meno kryptis ir fotografija yra nepriekaištinga, sukuriant tamsią ir tikrovišką atmosferą, kuri perveža žiūrovą į nusikaltimo požemį. Garso takelis taip pat nusipelno svarbos, prisidedant prie įtampos ir emocijų kūrimo kiekvienoje scenoje.

scenarijaus kritika

Nepaisant gerai išnaudotų techninių aspektų, scenarijus „Kaip aš tapau gangsteriu“ palieka ką norėti. Pasakojimas yra nuspėjamas ir neturi stebinančių posūkių, o tai yra būtina tokiam filmui. Be to, kai kurios scenos yra prastai išsivysčiusios ir neprisideda prie istorijos tobulėjimo, todėl filmo ritmas yra šiek tiek nutemptas.

Išvada

Trumpai tariant, „Kaip aš tapau gangsteriu“ yra filmas, turintis savo nuopelnus, tokius kaip veikėjo pasirodymas ir techninė kokybė. Tačiau silpnas scenarijus ir tam tikrų personažų vystymosi trūkumas gali pakenkti visai patirčiai. Jei esate šio žanro gerbėjas, gali būti įdomu jį patikrinti, tačiau nesitikėkite šedevro.

Tikiuosi, kad jums patiko mano kritika „kaip aš tapau gangsteriu“. Palikite savo nuomonę apie filmą komentaruose ir pasidalykite savo lūkesčiais prieš jį žiūrėdami. Iki kito karto!

Scroll to Top