Kaip atlikti dekupažą stiklinėje

Kaip atlikti stiklo dekupažą

„Glass DeCupage“ yra rankų darbo technika, leidžianti mums pritaikyti stiklinius daiktus, tokius kaip buteliai, puodai ir puodai, naudojant popieriaus, audinio ar servetėlės ​​pjūvius. Tai yra kūrybingas būdas paprastus kūrinius paversti tikruosius meno kūrinius. Šiame straipsnyje mes išmokysime jus žingsnis po žingsnio atlikti stiklo dekupažą. Patikrinkite!

būtinos medžiagos:

  • Švarus ir sausas stiklas
  • popieriaus, audinio ar servetėlės ​​pjūviai
  • Stiklo rašalas
  • minkštas šepetėlis
  • Baltos klijai
  • akrilo lako
  • lipni juosta
  • žirklės

žingsnis po žingsnio:

1. Stiklo paruošimas

Prieš pradėdami dekupažą, įsitikinkite, kad stiklas yra švarus ir sausas. Bet koks purvas ar drėgmė gali pakenkti galutiniam rezultatui. Norėdami užtikrinti tinkamą valymą, naudokite minkštą audinį ir alkoholį.

2. Clippings pasirinkimas

Pasirinkite popieriaus, audinio ar servetėlės ​​iškarpas, kurias norite naudoti dekopa. Tai gali būti gėlių atspaudas, abstraktus dizainas ar bet kokia kita priežastis, kuri jus džiugina. Remiantis stikliniu objektu, kuris papuoštas, iškirpkite juos įvairių dydžių ir formų.

3. Iškarpų fiksavimas

Naudodami švarų ir sausą stiklą, tepkite ploną baltų klijų sluoksnį toje vietoje, kur norite pritvirtinti pjūvį. Padėkite spaustuką ant klijų ir lengvai paspauskite taip, kad jis būtų gerai priklijuotas. Naudokite juostą, kad laikytumėte kirpimą vietoje, kol klijai išdžiūsta.

4. Apdailos

Ištaisę visus norimus išpjaustymus, palaukite, kol visiškai džiovins klijus. Tada ant viso dekoruoto paviršiaus užtepkite akrilo lako sluoksnį. Lakas apsaugos iškarpas ir užtikrins ryškią stiklo apdailą.

5. Pasirenkamas personalizavimas

Jei norite, galite toliau pritaikyti stiklo objektą naudodami stiklinius dažus. Su minkštu šepetėliu padarykite mažas detales ar kontūrus aplink išpjoves. Tai suteiks kūriniui ypatingą prisilietimą.

Dabar, kai išmokote atlikti stiklo dekupažą, išlaisvinti savo kūrybiškumą ir pradėti pasukti objektus naudodamiesi šia žavia technika. Nepamirškite treniruotis ir išbandyti įvairias medžiagas ir atspaudus, kad gautumėte unikalių rezultatų. Smagiai!
Scroll to Top