Contents
Kaip atlikti tiesioginį inventorių Notaro biure
Mirusio šeimos nario inventoriaus atlikimas gali būti biurokratinis ir daug laiko reikalaujantis procesas. Tačiau notare yra galimybė atlikti tiesioginį inventorių, kuris gali pagreitinti visą procedūrą. Šiame straipsnyje žingsnis po žingsnio paaiškinsime, kaip atlikti tiesioginį inventorių notare ir kokie yra būtini dokumentai.
Kas yra tiesioginis inventorius notare?
Tiesioginis inventorius notare yra neaiškių inventorių būdas, tai yra, jis atliekamas ne teismų sistemos srityje. Tokio tipo inventoriuje visos dalyvaujančios šalys (įpėdiniai, sutuoktinis ir kt.) Susitaiko dėl prekių dalijimosi ir siekia notaro notaro, kuris nubrėžtų viešą atsargų ir dalijimosi poelgį.
žingsnis po žingsnio atlikti atsargų atlikimą tiesiogiai biure
- Surinkite reikiamus dokumentus: mirties liudijimas, santuokos liudijimas (jei toks yra), įpėdiniai gimimo liudijimas, turto dokumentai, kurie turi būti inventorizuojami, be kita ko;
- Samdykite advokatą, kurio specializacija
- Suplanuokite susitikimą su visais įpėdiniais ir advokatu aptarti prekių dalijimosi;
- Dalyvaukite notaro kabinete, išrinktame su visais dokumentais ir advokatu;
- Notaras parengs viešą inventoriaus ir dalijimosi aktą, kurį pasirašys visos dalyvaujančios šalys;
- Notaras užregistruos aktą notare ir išduos mokėtinus mokėjimo vadovus;
- Sumokėkite mokesčius ir pateikite įrodymus notare;
- Notaras išduos atsargų ir dalijimosi sertifikatus, kurie bus naudojami turtui perduoti įpėdiniams;
- Atlikite prekių perkėlimą pagal nusistovėjusį bendrinimą.
- Agilumas: Tiesioginis inventorius registre dažnai yra greitesnis nei teismų inventorizacija, nes tai nepriklauso nuo teismų sistemos darbotvarkės;
- Ekonomika: Tiesioginis notaro aprašas gali būti ekonomiškesnis, nes nereikia mokėti teismo išlaidų;
- Mažiau biurokratija: Tiesioginis inventorius notare yra paprastesnis ir mažiau biurokratinis procesas nei teismų atsargos.
tiesioginio atsargų pranašumai Notaro biure
Tiesioginis inventorius Notaro biure turi tam tikrų privalumų, palyginti su teismų inventoriumi, pavyzdžiui:
Svarbu pabrėžti, kad ne visus atvejus galima išspręsti per tiesioginį inventorių notaro kabinete. Sudėtingesnėse situacijose, tokiose kaip ginčai tarp įpėdinių ar prekių kitose šalyse, gali reikėti kreiptis į teismų inventorių.
Todėl prieš pradedant atsargų procesą rekomenduojama pasitarti su specializuotu advokatu, kad būtų galima įvertinti, kuris yra geriausias jūsų bylos pasirinkimas.
Tikimės, kad šis straipsnis paaiškino jūsų klausimus, kaip atlikti tiesioginį inventorių notaro biure. Jei turite daugiau klausimų arba norite sužinoti daugiau informacijos šia tema, būtinai pasitarkite su teisiniu specialistu.