Kaip dažyti raudonmedžio baldus

Kaip dažyti raudonmedžio baldus

Jei namuose turite raudonmedžio baldus ir norite atnaujinti savo išvaizdą, juos dažyti gali būti puikus pasirinkimas. Raudonmedis yra kilni ir patvari mediena, tačiau laikui bėgant ji gali prarasti blizgesį ir būti susidėvėjęs. Šiame tinklaraštyje mes išmokysime jus žingsnis po žingsnio, kaip dažyti raudonmedžio baldus ir palikti juos atnaujintą išvaizdą.

1 žingsnis: paruošimas

Pirmasis žingsnis prieš dažant bet kokius baldus yra teisingai paruošti. Pradėkite valydami paviršių drėgnu audiniu, kad pašalintumėte dulkes ir nešvarumus. Tada lengvai nušlifuokite baldų paviršių, kad pašalintumėte seną laką ar netobulumą.

2 veiksmas: apsauga

Prieš pradėdami dažyti, saugokite vietas, kurių nenorite dažyti. Naudokite juostą, kad padengtumėte tokias dalis kaip vyriai, rankenos ir stiklas. Tai neleis dažams purslų šiose vietose ir palengvins valymą vėliau.

3 žingsnis: rašalo pasirinkimas

Dažų pasirinkimas yra labai svarbus norint gauti gerą rezultatą. Pasirinkite medienos specifinius dažus, kurie suteikia didesnį patvarumą ir sukibimą. Taip pat rinkitės spalvą, atitinkančią aplinkos dekoravimą.

4 žingsnis: rašalo programa

Dažus tepkite šepetėliu arba ritininiu ritiniu, visada laikydamiesi medienos krypčių. Pradėkite nuo didesnių ir plokščio plotų, tokių kaip šonai ir viršuje, tada eikite į mažesnes vietas ir detales. Svarbu tepti ploną ir vienodą sluoksnį, vengiant perteklių, kurie gali nusausinti ar formuoti burbuliukus.

 1. 5 žingsnis: Džiovinimas
 2. Taikydami pirmąjį dažų sluoksnį, palaukite gamintojo nurodyto džiovinimo laiko. Paprastai reikia nuo 4 iki 6 valandų, kad būtų galima visiškai džiovinti.
 3. 6 žingsnis: šlifavimas
 4. Po išdžiūvimo, baldų paviršių vėl nušlifuokite plonu švitriniu popieriumi, kad pašalintumėte galimus trūkumus ir užtikrintumėte lygų ir vienodą paviršių.
 5. 7 žingsnis: antrasis kailis
 6. Taikykite antrą rašalo sluoksnį, atlikdami tą patį procesą kaip ir pirmasis. Tai užtikrins visišką aprėptį ir profesionalų apdailą.
 7. 8 veiksmas: apdaila
 8. Visiškai džiovinus antrąjį sluoksnį, nuimkite klijų apsauginę juostą ir padarykite reikiamus prisilietimus. Jei norite, tepkite laką ar sandariklį, kad apsaugotumėte paveikslą ir suteiktumėte ryškią apdailą. 9. žingsnis
  Aprašymas
  1

  paruošimas


  2

  apsauga


  3

  Ink pasirinkimas


  4

  rašalo programa


  5
  Džiovinimas


  6

  Sanding


  7

  antrasis kailis


  8

  apdailos


  Išvada

  Raudonmedžio baldų tapyba gali būti puikus būdas atnaujinti savo išvaizdą ir pridėti aplinkos asmenybės prisilietimą. Tinkamai atlikus veiksmus ir naudodamiesi tinkamomis medžiagomis, savo senus baldus galite paversti unikaliais ir stiliaus užpildytais gabalėliais.

  Nuorodos

  1. https://www.decorfacil.com/como-pintant-movels-de-mongo/
  2. https://www.tintasrenner.com.br/blog/como-pintant-movels-de- maneira/
  3. https://www.youtube.com/watch?v=video_id
Scroll to Top