Kaip dėvėti bagažinę su suknele

Kaip dėvėti bagažinę su suknele

Įvadas

Kalbant apie madą, sujungti skirtingus kūrinius gali būti iššūkis. Tačiau vienas derinys, kuris tapo vis populiaresnis, yra bagažinė su suknele. Šis derinys suteikia modernų ir stilingą orą bet kokiai išvaizdai. Šiame straipsnyje mes išnagrinėsime keletą patarimų ir įkvėpimų, kaip dėvėti bagažinę su suknele.

tinkamos suknelės pasirinkimas

Prieš pradėdami derinti bagažinę su suknele, svarbu pasirinkti tinkamą suknelę. Pasirinkite trumpesnes sukneles, tokias kaip modeliai virš kelio, kad sukurtumėte įdomų kontrastą su bagažine. Laisvos ar labiau pakoreguotos modeliavimo suknelės taip pat veikia gerai.

batų tipai

Yra keletas batų, kuriuos galima derinti su suknelėmis. Keletas pavyzdžių yra:

 • Trumpas vamzdžių įkrovimas;
 • Vidutinė statinės įkrova;
 • „Over-the-Knee“ bagažinė;
 • Bota Western;
 • bota su kulnu;
 • bota ne šuolis.

Pasirinkite bagažinės tipą, kuris geriausiai tinka jūsų stiliui ir pasirinktą suknelę.

derinti spalvas

Kai reikia derinti bagažinę su suknele, svarbu galvoti apie spalvas. Norėdami pamatyti harmoningesnį vaizdą, rinkitės spalvas, kurios kalbasi tarpusavyje. Pavyzdžiui, juodą suknelę galima derinti su juoda arba ruda bateliu. Jau spausdintą suknelę galima derinti su vienos iš spausdinimo spalvų bagažine.

priedai

Be bagažinės ir suknelės, aksesuarai taip pat gali pakeisti išvaizdą. Pasirinkite priedus, kurie papildo pasirinktą stilių. Pavyzdžiui, skrybėlė ar skersinis maišas gali pridėti „boho“ prisilietimą prie išvaizdos.

atrodyti įkvėpimai

Čia yra keletas išvaizdos įkvėpimų su bagažine ir suknele:

 1. Gėlių suknelė su trumpu bagažine;
 2. Juoda suknelė su pernelyg kelio bagažine;
 3. Džinsinės suknelė su bagažine vakarietiška;
 4. laisva suknelė su šokinėjančia bagažine;
 5. MIDI suknelė su kulno bagažine.
 6. Išvada

  Bagažinės ir suknelės derinys yra puikus pasirinkimas ieškantiems modernaus ir stilingo išvaizdos. Pateikdami patarimus ir įkvėpimus, pateiktus šiame straipsnyje, galite sukurti skirtingą išvaizdą ir ištirti savo asmeninį stilių. Nepamirškite jaustis patogiai ir pasitikėdami savo pasirinkimais. Pabandykite smagiai praleisti šį universalų derinį!

Scroll to Top