Kaip dėvėti paūmėjimo kelnes

Kaip dėvėti paūmėjimo kelnes: stiliaus patarimai ir deriniai

„Flare Pants“ yra klasikinis kūrinys, kuris pastaraisiais metais sugrįžo su viskuo. Su kelio kelio modeliavimu ir plačiai atidarytu veršiu, žinoma, kad jis pailgina siluetą ir vertina moters kūną. Šiame straipsnyje pateiksime keletą stiliaus patarimų ir derinių, kad galėtumėte kelis kartus pakabinti paūmėjimo kelnes.

1. Pasirinkite tinkamą savo kūno modelį

Kaip ir bet kuris kitas drabužis, svarbu pasirinkti paūmėjimo kelnių modelį, kuris tinka jūsų kūno tipui. Jei turite trumpesnes kojas, rinkitės aukštą juosmens paūmėjimą, kuris prailgins siluetą. Jei turite ilgas kojas, galite lažintis dėl vidutinio ar žemo juosmens paūmėjimo.

2. Derinkite su labiau pakoreguota palaidine

Būdami birios kelnės, įdomu subalansuoti išvaizdą su labiau pakoreguota palaidine. Pagrindinis T -perpūtimas arba įtempta kūno palaidinė yra puikios galimybės sukurti įdomų kontrastą.

3. Naudokite aukštakulnius

Norėdami dar labiau įvertinti siluetą ir pailginti kojas, lažinkis ant aukštakulnių, dėvėdami paūmėjimo kelnes. Be to, kad išvaizda būtų elegantiškesnė, šuolis padės subalansuoti kelnių tūrį.

4. Išbandykite skirtingą ilgį

„Flare“ kelnės gali turėti skirtingą ilgį, nuo ilgiausios versijos iki apkarpytos, o tai palieka kulkšnis. Išbandykite skirtingas galimybes ir pažiūrėkite, kuris geriausiai tinka jūsų stiliui ir progai.

5. Priedai yra laukiami

Norėdami pridėti galutinį prisilietimą prie išvaizdos, statykite tokius priedus kaip diržai, karoliai ir apyrankės. Jie gali padėti atrodyti įdomesnei ir suasmenintam.

6. Universalumas yra raktas

„Flare“ kelnės yra universalus kūrinys, kurį keletą kartų galima dėvėti. Derinkite jį su socialiniais marškiniais, kad būtų oficialiau išvaizda, arba su atspausdinta palaidine, kad būtų ramesnė išvaizda. Naudokite kūrybiškumą ir išbandykite įvairius derinius.

Išvada

„Flare“ kelnės yra nesenstantis kūrinys, kurį galima dėvėti įvairiais būdais. Pateikdami stiliaus patarimus ir derinius, pateiktus šiame straipsnyje, galite sukurti nuostabią išvaizdą ir maksimaliai išnaudoti šią tendenciją. Nepamirškite pasirinkti modelio, kuris vertina jūsų kūną, ir jaustis užtikrintai visais atvejais.

Dabar, kai žinote, kaip dėvėti paūmėjimo kelnes, tiesiog pritaikykite ją praktiškai ir roko!

Scroll to Top