Kaip gaminti antt nemokamai

kaip padaryti annt. Nemokamai

Jei esate savarankiškai dirbantis vairuotojas arba turite krovinių transporto įmonę, labai svarbu turėti Nacionalinio sausumos transporto leidimą (ANTT). Šis leidimas yra privalomas ir užtikrina, kad jūs veikiate teisėtume ir laikote visus sektoriaus standartus bei reglamentus.

Tačiau daugelis žmonių turi klausimų, kaip nemokamai gauti Antt. Šiame straipsnyje paaiškinsime žingsnį po žingsnio, kad padarytume Antt neišleisdami pinigų.

Kas yra Antt?

Antt yra reguliavimo įstaiga, susijusi su transporto ministerija, atsakinga už kelių krovinių transporto priežiūrą ir reguliavimą Brazilijoje. Antt išduotas leidimas yra privalomas visoms krovininėms transporto priemonėms, kurios daro tarpvalstybinę ar tarptautinę transportavimą.

žingsnis po žingsnio, kad būtų galima padaryti anteną nemokamai

  1. Užpildykite registraciją Nacionalinio krovinių kelių pernešėjų registre (RNTRC): Pirmasis žingsnis norint gauti Antt yra registruotis RNTRC. Apsilankykite oficialioje RNTRC svetainėje ir užpildykite visą prašomą informaciją.
  2. Gaukite reikiamą dokumentaciją: Norėdami padaryti Antt, turėsite surinkti kai kuriuos dokumentus, tokius kaip ID, CPF, gyvenamosios vietos įrodymas, Krovinių transporto atsakomybės draudimo (RCTR-C “(RCTR-C“ įrodymas ) ir transporto priemonių patikrinimo pažymėjimas.
  3. Transporto priemonių tyrimas: Surinkus dokumentus, transporto priemonės patikrinimas reikalingas ANTT akredituotame poste. Šia apklausa siekiama patikrinti transporto priemonės saugos sąlygas.
  4. mokėti Antt išmetamųjų teršalų mokestį: Nors mes kalbame apie tai, kaip nemokamai gaminti Antt, svarbu pažymėti, kad turi būti sumokėta išleidimo procentas. Tačiau šis tarifas yra palyginti žemas ir gali būti laikomas nemokamu, palyginti su įmonės samdymu, kad būtų galima atlikti visą procesą.
  5. gauti leidimą: Atlikę visus ankstesnius veiksmus, gausite ANTT leidimą eksploatuoti krovinius.
  6. Išvada

    Nemokamai gaminti „Antt“ yra įmanoma po aukščiau paminėto žingsnis po žingsnio. Atminkite, kad svarbu laikytis visų teisinių reikalavimų ir krovinių transporto sektoriaus reglamentų. ANTT yra labai svarbus siekiant užtikrinti krovinių kelių transporto operacijų saugumą ir teisėtumą.

    Tikimės, kad šis straipsnis paaiškino jūsų klausimus, kaip nemokamai gaminti Antt. Jei turite daugiau klausimų, skaitykite oficialioje „Antt“ svetainėje arba susisiekite su specialistu, specializuotu tema.

Scroll to Top