Kaip gaminti braškių daigus su vaisiais

Kaip gaminti braškių daigus su vaisiais

Braškės yra skanios ir labai universalūs vaisiai ir gali būti naudojamos šviežiose desertuose, sultyse ir uogienėse. Jei esate šio vaisių gerbėjas ir norėtumėte namuose turėti braškių pėdą, žinokite, kad galite pasigaminti daigų iš pačių vaisių. Šiame straipsnyje mes išmokysime jus žingsnis po žingsnio, kad braškių daigai būtų naudojami kaip vaisius.

1 žingsnis: vaisių pasirinkimas

Norint gaminti braškių daigus, svarbu pasirinkti subrendusius ir sveikus vaisius. Įsitikinkite, kad vaisiuose nėra ligų ir kenkėjų, nes tai gali pakenkti daigų vystymuisi.

2 žingsnis: sėklų ištraukimas

peiliu, per pusę supjaustykite braškę ir atsargiai nuimkite sėklas. Sėklos yra mažos ir yra ant braškių paviršiaus.

3 žingsnis: substrato paruošimas

Paruoškite tinkamą substratą augalų sodinimui. Galite naudoti daržovių žemės, smėlio ir kirminų humuso mišinį. Įsitikinkite, kad substratas yra gerai nusausintas ir derlingas.

4 žingsnis: sėklų sodinimas

Padėkite braškių sėklas ant substrato, šiek tiek paspausdami taip, kad jos būtų pritvirtintos. Uždenkite sėklas plonu substrato sluoksniu, maždaug 0,5 cm storio.

5 žingsnis: laistymas ir priežiūra

Švelniai lašinkite braškių sėklas, laikydami substratą drėgną, bet be mirkymo. Padėkite sodinukus į vietą, kurioje yra gera šviesa, tačiau venkite tiesioginės stiprios saulės poveikio.

6 žingsnis: daigų transplantacija

Kai daigai siekia apie 10 cm aukščio ir turi tikrus lapus, jie bus paruošti transplantacijai. Pasirinkite galutinę daigų sodinimo vietą, kuri yra saulėta ir su gerai nusausintu dirvožemiu.

7 žingsnis: Nuolatinė priežiūra

Po transplantacijos toliau reguliariai laistykite sodinukus ir trąšinkite dirvožemį su maistinėmis medžiagomis -organinėmis trąšomis. Apsaugokite kenkėjų ir ligų braškių daigus, naudodamiesi integruotais valdymo metodais.

Dabar, kai jūs žinote, kaip gaminti braškių daigus su vaisiais, tiesiog nešvarios rankos ir pradėkite auginti savo auginimą. Per trumpą laiką galite pasirinkti šviežias ir skanias braškes tiesiai iš savo sodo!

Scroll to Top