Kaip gauti pabraukimą iš HTML nuorodos

Kaip gauti pabraukimą iš HTML nuorodos

Kai sukuriame HTML nuorodą, pagal numatytuosius nustatymus ji rodoma su pabrauktu. Tačiau galima pašalinti šį pabrauktą ir pritaikyti nuorodos išvaizdą pagal jūsų projekto poreikius. Šiame straipsnyje mes išnagrinėsime keletą būdų, kaip gauti pabraukimą iš HTML nuorodos.

naudojant CSS

Vienas iš labiausiai paplitusių būdų pašalinti apatinę liniją iš nuorodos yra CSS naudojimas. Tai galite padaryti apibrėždami teksto dekravimo nuosavybę kaip none norimo nuorodos selektoriui.

Žr. Žemiau pateiktą pavyzdį:{{
Teksto dekravimas: nėra;
}

Tokiu būdu visos jūsų HTML dokumento nuorodos nebebus pabraukta.

Stilių taikymas tik konkrečiose nuorodose

Jei norite pašalinti pabrauktą tik iš kelių konkrečių nuorodų, galite naudoti konkretesnius selekcijas. Pvz., Jei norite pašalinti apatinę liniją tik iš nuorodų elemento su klase „My-Links“, galite padaryti šiuos dalykus:span.meus-sujungia a {
Teksto dekravimas: nėra;
}

Tokiu būdu, tik nuorodos elemente su klase „My-Links“ neturės pabraukimo.

Kiti būdai, kaip pritaikyti nuorodos išvaizdą

Be to, kad pašalinote pabrauktą

Pavyzdžiui, galite pakeisti nuorodos į mėlyną spalvą spalvą ir pridėti minkštą perėjimo efektą, kai jūs per ją pelėsiu:{{
Teksto dekravimas: nėra;
Spalva: mėlyna;
Perėjimas: spalva 0,3S lengvumas;
}

A: užveskite pelės žymeklį {
Spalva: raudona;
}

Tokiu būdu jungtis bus rodoma mėlyna spalva ir pasikeis į raudoną, kai pelė praeis per ją.

Išvada

Pašalinti pabrauktą iš HTML nuorodos yra paprasta užduotis ir ją galima atlikti naudojant CSS. Be to, galite toliau pritaikyti nuorodos išvaizdą pagal jūsų projekto poreikius.

Išbandykite skirtingas stiliaus parinktis ir raskite tą, kuris geriausiai tinka jūsų svetainės dizainui. Nepamirškite visada išbandyti skirtingose ​​naršyklėse ir įrenginiuose, kad užtikrintumėte nuoseklią patirtį vartotojams.

Scroll to Top