Kaip gauti spausdinti A23 „Samsung“

Kaip spausdinti „Samsung Galaxy A23

Jei turite „Samsung Galaxy A23“ ir turite klausimų, kaip spausdinti iš savo įrenginio ekrano, šis straipsnis skirtas jums. Šiame vadove žingsnis po žingsnio parodysime, kaip paprasčiau ir greitai atlikti šią funkciją.

1 veiksmas: suraskite mygtukus

„Samsung Galaxy A23“ mygtukai, kuriuos reikia spausdinti, yra įrenginio šone. Varto mygtukas, kurį reikia sumažinti, ir maitinimo mygtukas yra išdėstytas vienas šalia kito.

2 žingsnis: Padėkite pirštus

Viena ranka tvirtai laikykite įrenginį. Kita vertus, padėkite rodomąjį pirštą ant garsumo mygtuko, kad sumažėtų, ir vidurinį pirštą ant maitinimo mygtuko.

3 veiksmas: paspauskite mygtukus

Dabar paspauskite garsumo mygtukus vienu metu, kad sumažėtų ir energija. Kelias sekundes laikykite juos paspaudus.

4 veiksmas: patikrinkite spausdinimą

Paspaudę mygtukus, išgirsite paspaudimo garsą ir ekrane pamatysite trumpą animaciją. Tai rodo, kad spausdinimas buvo sėkmingai paimtas.

Norėdami peržiūrėti spausdinimą, tiesiog pasiekite „Samsung Galaxy A23“ vaizdų galeriją. Čia rasite naujausią ekrano fiksavimą, paruoštą bendrinti ar redaguoti.

Dabar, kai žinote, kaip spausdinti „Samsung Galaxy A23“, pasinaudokite šia funkcija, kad užfiksuotumėte svarbius momentus, dalinkitės informacija ar išspręstumėte problemas su technine pagalba.

Tikimės, kad šis vadovas buvo naudingas. Jei turite daugiau klausimų apie savo „Samsung Galaxy A23“ įrenginį, skaitykite vartotojo vadovą arba susisiekite su „Samsung“ palaikymu.

Scroll to Top