Kaip įdiegti „Crunchyroll“ intelektualioje televizijoje „Samsung“

Kaip įdiegti „Crunchyroll“ intelektualioje televizijoje „Samsung“

Jei esate anime gerbėjas ir turite „Samsung Smart TV“, jūs tikrai girdėjote apie „Crunchyroll“. „Crunchyroll“ yra transliacijos paslauga, kurios specializacija yra anime, mangos ir Azijos dramos. Šiame tinklaraštyje mes išmokysime jus žingsnis po žingsnio, kaip įdiegti „Crunchyroll“ į jūsų „Samsung Smart TV“.

1 žingsnis: Prieiga prie programų parduotuvės

Pirmiausia įjunkite „Samsung Smart TV“ ir apsilankykite „App Store“. Paprastai jis yra pagrindiniame TV meniu. Ieškokite programų parduotuvės piktogramos ir spustelėkite ją.

2 veiksmas: „Crunchyroll“ paieška

Programų parduotuvėje naudokite paieškos funkciją, kad rastumėte „Crunchyroll“ programą. Paieškos lauke įveskite „Crunchyroll“ ir palaukite rezultatų.

3 žingsnis: pasirinkite programą

Pasirinkite

Ieškodami rezultatų pamatysite „Crunchyroll“ programą. Spustelėkite jį, jei norite atidaryti programos informacijos puslapį.

4 veiksmas: Įdiekite programą

Puslapyje „Programos išsami“ rasite informacijos apie „Crunchyroll“, pavyzdžiui, vartotojo reitingus ir aprašą. Norėdami įdiegti programą, spustelėkite mygtuką Diegimas.

5 veiksmas: palaukite diegimo

Palaukite keletą minučių, kol programa bus atsisiųsta ir įdiegta jūsų „Samsung“ išmanioje televizoriuje. Įdiegimo laikas gali skirtis atsižvelgiant į jūsų interneto ryšio greitį.

6 veiksmas: prieiga prie „Crunchyroll“

Baigę diegimą, galite pasiekti „Crunchyroll“ tiesiai per „Samsung Smart TV“. Pagrindiniame ekrane arba TV programos meniu ieškokite programos piktogramos.

Dabar esate pasirengęs mėgautis visu anime ir Azijos dramų katalogu, kurį galima rasti „Crunchyroll“. Smagiai!

Tikimės, kad šis vadovas jums buvo naudingas. Jei diegimo metu turite klausimų ar problemų, nedvejodami pasitarkite su „Samsung“ ar „Crunchyroll“ palaikymu.

Scroll to Top