Kaip įdiegti mspy

Kaip įdiegti mspy: visas vadovas

Jei ieškote būdo, kaip stebėti mobiliojo įrenginio veiklą, „MSPY“ yra puikus pasirinkimas. Šiame straipsnyje žingsnis po žingsnio parodysime, kaip įdiegti „MSPY“ „Android“ įrenginyje arba „iOS“.

1 žingsnis: mspy pirkimas

Pirmasis žingsnis yra įsigyti „mspy“. Apsilankykite oficialioje MSPY svetainėje ir pasirinkite planą, kuris geriausiai atitiktų jūsų poreikius. Sumokėkite ir palaukite, kol bus gauta prisijungimo informacija.

2 veiksmas: Įrenginio paruošimas

Dabar turite paruošti norimą stebėti įrenginį. Būtinai turite fizinę prieigą prie įrenginio ir vykdykite toliau pateiktas instrukcijas, atsižvelgiant į operacinę sistemą:

„Android“ įrenginiams:

 1. Prieigą prie įrenginio nustatymų ir eikite į „Security“.
 2. Įgalinkite parinktį „Nežinomi šaltiniai“.
 3. Atidarykite įrenginio naršyklę ir įveskite „MSPY“ pateiktą atsisiuntimo nuorodą.
 4. Atsisiųskite ir įdiekite „MSPY“ programą.
 5. Atidarykite programą ir prisijunkite naudodamiesi prisijungimo informacija.
 6. Vykdykite ekrane esančias instrukcijas, kad užbaigtumėte konfigūraciją.
 7. „iOS“ įrenginiams:

  1. Prieiga prie „iOS“ įrenginio ir atrakinkite jį.
  2. Atidarykite „Safari“ naršyklę ir įveskite „MSPY“ pateiktą atsisiuntimo nuorodą.
  3. Atsisiųskite ir įdiekite „MSPY“ programą.
  4. Atidarykite programą ir prisijunkite naudodamiesi prisijungimo informacija.
  5. Vykdykite ekrane esančias instrukcijas, kad užbaigtumėte konfigūraciją.
  6. 3 veiksmas: mspy konfigūravimas

   Dabar, kai programa įdiegta, laikas nustatyti stebėjimo parinktis. Atidarykite „MSPY“ programą įrenginyje ir vykdykite instrukcijas, kad suaktyvintumėte norimas funkcijas, tokias kaip skambučių stebėjimas, pranešimai, vieta, be kita ko.

   4 žingsnis: Duomenų stebėjimas

   Po konfigūracijos MSPY pradės rinkti duomenis iš stebėto įrenginio. Šiuos duomenis galite pasiekti naudodamiesi „MSPY“ valdymo skydeliu, kurį galima pasiekti bet kurioje žiniatinklio naršyklėje.

   Pastaba: Svarbu pažymėti, kad MSPY įrengimui ir naudojimui gali būti taikomi vietos įstatymai ir kiti teisės aktai. Įsitikinkite, kad naudojate MSPY pagal savo šalies ar regiono įstatymus.

   Įdiegus ir tinkamai sukonfigūruotus „MSPY“, turėsite prieigą prie įvairių stebėjimo funkcijų, leisdami jums stebėti diskretiškai ir efektyviai stebimos įrenginio veiklą.

   Tikimės, kad šis išsamus „MSPy“ diegimo vadovas buvo naudingas. Jei turite klausimų ar jums reikia daugiau informacijos, nedvejodami pasitarkite su oficialia MSPY dokumentacija arba susisiekite su technine pagalba.

Scroll to Top