Kaip iš drabužių išgauti vynuogių sultis

Kaip pašalinti vynuogių sultis iš drabužių

Vynuogių sulčių dėmes gali būti gana sunku pašalinti iš drabužių, ypač jei jie nėra gydomi iš karto. Tačiau naudojant tinkamus metodus ir šiek tiek kantrybės galima pašalinti šias nepageidaujamas vietas. Šiame straipsnyje pasidalysime keletu veiksmingų patarimų, kaip pašalinti vynuogių sulčių dėmes iš drabužių.

1. Nedelsdami gydyti dėmę

Kai tik pastebėsite vynuogių sulčių dėmę ant drabužių, svarbu greitai elgtis. Kuo daugiau laiko liks dėmė, tuo sunkiau bus ją pašalinti. Todėl pradėkite valymo procesą kuo greičiau.

2. Pašalinkite sulčių perteklių

Norėdami pašalinti sulčių perteklių iš drabužių, naudokite absorbuojamą popierių arba švarų audinį. Švelniai prispauskite popierių ar audinį ant dėmės, kiek įmanoma sugerdami iki skysčio.

3. Nuplaukite drabužius šaltu vandeniu

Nuplaukite plotą, dažytą šaltu vandeniu. Šaltas vanduo padeda išvengti dėmės toliau į audinių pluoštus. Įsitikinkite, kad vanduo yra šaltas, nes karštas vanduo gali sutvarkyti dėmę.

4. Tepkite skystą ploviklį

Padėkite šiek tiek skysto ploviklio tiesiai ant vynuogių sulčių dėmės. Švelniai įtrinkite audinį pirštais arba minkštu šerių šepetėliu. Būtinai uždenkite visą dažytą plotą plovikliu.

5. Tegul skalbimo priemonė veikia

Leiskite plovikliui veikti ant dėmės maždaug 10–15 minučių. Tai padės išlaisvinti dėmę ir palengvins jos pašalinimą skalbimo metu.

6. Paprastai nuplaukite drabužius

Po laukimo laiko drabužius paprastai nuplaukite ant skalbimo mašinos. Būtinai vykdykite skalbimo instrukcijas, esančias „Piece“ etiketėje. Naudokite skalbimo ciklą, tinkantį audinio tipui.

7. Patikrinkite, ar dėmė buvo pašalinta

Po skalbimo įsitikinkite, kad vynuogių sulčių dėmė buvo visiškai pašalinta. Jei vis dar yra dėmės pėdsakų, pakartokite ankstesnius veiksmus arba išbandykite kitus dėmių pašalinimo būdus.

8. Venkite šilumos

naudojimo

Venkite džiovinimo drabužių džiovinimo ar atidengdami juos ant ugnies, prieš įsitikindami, kad dėmė buvo visiškai pašalinta. Šiluma gali visam laikui pritvirtinti dėmę ant audinio pluošto.

Vykdydami šiuos patarimus, turėsite didelę galimybę iš drabužių pašalinti vynuogių sulčių dėmes. Nepamirškite greitai elgtis ir kantriai valyti. Jei dėmė išlieka, apsvarstykite galimybę kreiptis į valymo specialistą.

Scroll to Top