Kaip iš naujo nustatyti teigiamą nešiojamąjį kompiuterį

Kaip iš naujo nustatyti teigiamą nešiojamąjį kompiuterį išjungti

Kai kuriose situacijose gali prireikti iš naujo nustatyti teigiamą nešiojamąjį kompiuterį, pavyzdžiui, kai operacinė sistema yra užrakinta arba pateikia dažnai klaidas. Šiame tinklaraštyje parodysime, kaip žingsnis po žingsnio atlikti šią procedūrą.

1 žingsnis: išjunkite nešiojamąjį kompiuterį

Pirmasis žingsnis yra užtikrinti, kad nešiojamasis kompiuteris būtų visiškai išjungtas. Įsitikinkite, kad nėra kabelio, ir keletą sekundžių paspauskite maitinimo mygtuką, kol įrenginys visiškai išsijungs.

2 veiksmas: pašalinkite akumuliatorių

Jei jūsų nešiojamasis kompiuteris turi nuimamą bateriją, atjunkite ją nuo įrenginio. Tai užtikrins, kad atstatymo proceso metu sistemoje nėra energijos.

3 veiksmas: paspauskite iš naujo mygtuką

Ieškokite nedidelio iš naujo nustatymo mygtuko ant nešiojamojo kompiuterio. Paprastai jis yra įrenginio apačioje arba šalia prijungimo įėjimų. Norėdami kelias sekundes paspausti šį mygtuką paspauskite smailų objektą, pavyzdžiui, išskleistą popierinį spaustuką.

4 žingsnis: palaukite kelias minutes

Paspaudus mygtuką RESET, prieš pradėdami palaukite keletą minučių. Tai leis užrašų knygelei paleisti iš naujo ir atkurti numatytuosius nustatymus.

5 veiksmas: iš naujo prijunkite akumuliatorių (jei taikoma)

Jei 2 veiksme pašalinote akumuliatorių, dabar pats laikas vėl prisijungti prie nešiojamojo kompiuterio. Būtinai tinkamai pritaikykite ir kad jis gerai sutvarkytas.

6 veiksmas: įjunkite nešiojamąjį kompiuterį

Atlikę visus ankstesnius veiksmus, įjunkite nešiojamąjį kompiuterį, paprastai paspausdami maitinimo mygtuką. Palaukite, kol paleis operacinė sistema, ir įsitikinkite

Svarbu pažymėti, kad atstatymo procesas gali skirtis atsižvelgiant į teigiamą nešiojamąjį kompiuterį. Jei aukščiau pateiktos instrukcijos neveikia jūsų įrenginiui, rekomenduojame pasikonsultuoti su vartotojo vadovu arba susisiekti su teigiama technine pagalba.

Tikimės, kad šis tinklaraštis buvo naudingas išmokti iš naujo nustatyti teigiamą nešiojamąjį kompiuterį. Prieš atlikdami bet kokią procedūrą, kuri gali paveikti jūsų įrenginių sistemą, nepamirškite atsargiai kurti svarbių failų.

Scroll to Top