Kaip ištaisyti ląstelę „Excel“

Kaip ištaisyti ląstelę Excel

„Microsoft Excel“ yra galingas įrankis skleisti ir organizuoti skaičiuokles. Viena iš naudingiausių „Excel“ savybių yra galimybė sutvarkyti ląsteles, leidžiančias išlaikyti tam tikras matomas ląsteles, kai jūs riedate per skaičiuoklę. Šiame straipsnyje mes išmoksime ištaisyti ląsteles „Excel“.

1 žingsnis: atidarykite „Excel“ ir pasirinkite norimą pataisyti langelį

Prieš pradėdami taisyti ląsteles, atidarykite „Excel“ ir suraskite norimą išlaikyti langelį. Galite pasirinkti vieną langelį arba langelio intervalą.

2 veiksmas: apsilankykite skirtuke „Rodyti“ įrankių juostoje

„Excel“ lango viršuje rasite įrankių juostą su keliais vadovais. Spustelėkite skirtuką „Žiūrėti“, kad pasiektumėte peržiūros parinktis.

3 žingsnis: Pasirinkite parinktį „Futteze Planel“

Skirtuke „Ekrano“ rasite parinktį „Futteze Panels“. Spustelėkite šią parinktį, jei norite atidaryti sustabdytą meniu su daugiau parinkčių.

4 žingsnis: Pasirinkite, kaip norite ištaisyti ląsteles

„Šaldiklio skydeliuose“, sustabdytame meniu, turėsite tris parinktis:

 1. „Freeze“ plokštės: Ši parinktis ištaisys ir aukščiau esančias linijas, ir stulpelius, ir kairėje pasirinktos langelio kairėje.
 2. Užšaldymo linijos: Ši parinktis ištaisys tik linijas virš pasirinktos ląstelės.
 3. Šaldymo stulpeliai: Ši parinktis ištaisys tik stulpelius kairėje pasirinktos langelio kairėje.
 4. Pasirinkite parinktį, kuri geriausiai atitinka jūsų poreikius.

  5 veiksmas: įsitikinkite, kad ląstelės yra tinkamai pritvirtintos

  Pasirinkę norimą parinktį, įsitikinkite, kad ląstelės yra tinkamai pritvirtintos. Galite riedėti per skaičiuoklę, o fiksuotos ląstelės liks matomos.

  Dabar jūs žinote, kaip pataisyti ląsteles „Excel“! Ši funkcija yra ypač naudinga dirbant su plačiomis skaičiuoklėmis, leidžiančiomis jums išlaikyti svarbią informaciją visada.

  Tikimės, kad šis straipsnis buvo naudingas. Jei turite daugiau klausimų apie „Excel“ ar kitus „Microsoft Office“ įrankius, nedvejodami užduokite mūsų!

Scroll to Top