Kaip ištempti cilios

Kaip atlikti blakstienų tempimą

Ilgos ir didelių gabaritų blakstienos yra daugelio moterų svajonė. Blakstienų tempimas yra technika, leidžianti pasiekti šį rezultatą natūraliai ir ilgalaikiu būdu. Šiame straipsnyje mes išmokysime jus žingsnis po žingsnio, kaip ištiesti blakstienas.

1 žingsnis: paruošimas

Pirmasis žingsnis yra paruošti reikiamas medžiagas. Jums reikės:

  • blakstienų klijai
  • Netiesos blakstienos
  • Pyniai
  • žirklės
  • Brush

2 veiksmas: valymas

Prieš prasidedant procedūrai, svarbu gerai išvalyti natūralias blakstienas. Norėdami pašalinti bet kokius makiažo likučius, naudokite minkštą makiažo valiklį.

3 žingsnis: klaidingų blakstienų pasirinkimas

Rinkoje yra įvairių rūšių klaidingų blakstienų. Pasirinkite tą, kuris geriausiai tinka jūsų stiliui ir pirmenybei. Galite pasirinkti natūralesnius ar daugiau nepatogių blakstienų.

4 žingsnis: „Cola Application“

Su pincetu, švelniai laikykite netikrą blakstieną ir ant blakstienų pagrindo užtepkite nedidelį kiekį klijų. Palaukite keletą sekundžių, kol klijai šiek tiek išdžiūtų ir taps lipnus.

5 veiksmas: netikrų blakstienų taikymas

Atsargiai išdėstykite netikrus blakstienas, esančias arti natūralių blakstienų šaknies. Pradėkite nuo išorinio kampo ir eikite į vidinį akių kampą. Lengvai paspauskite, kad ištaisytumėte klaidingas blakstienas.

6 žingsnis: apdaila

Taikydami visus netikrus blakstienas, naudokite žirkles, jei reikia, supjaustydami perteklių. Tada naudokite teptuką, kad šukuotumėte blakstienas ir padarytumėte jas natūraliau.

Dabar jūs žinote, kaip tempti blakstienas. Nepamirškite daug treniruotis, kad patobulintumėte techniką. Laikui bėgant gausite nuostabų rezultatą ir apakinančias blakstienas.


<Žmonės taip pat klausia>

<Žinių skydelis>Scroll to Top