Kaip išvalyti greitą žalią baseiną

Kaip išvalyti greitą žalią baseiną

Turėti baseiną namuose yra tikra prabanga, tačiau kartais tai gali būti iššūkis, kad jis būtų švarus ir visiškai skaidrus. Viena iš labiausiai paplitusių problemų yra tada, kai baseinas pasidaro žalias, o tai rodo dumblių ir kitų mikroorganizmų buvimą. Šiame tinklaraštyje mes išmokysime jus greitai ir efektyviai valyti žalią baseiną.

1 žingsnis: cheminis gydymas

Pirmasis žalio baseino valymo žingsnis yra tinkamai atlikti cheminį gydymą. Naudokite konkrečius produktus, kad pašalintumėte dumblius ir kitus mikroorganizmus, esančius vandenyje. Vykdykite gamintojo instrukcijas ir naudokite rekomenduojamą jūsų baseino dydžio sumą.

2 veiksmas: sienų valymas ir fonas

Po cheminio apdorojimo svarbu valyti sienas ir baseino dugną, kad būtų pašalinti susikaupę dumbliai ir nešvarumai. Naudokite baseino šepetėlį ir padarykite žiedinius judesius visose paveiktose vietose.

3 žingsnis: filtras ir aspiracija

Po valymo baseino laikas įjungti filtravimo sistemą ir siekį. Palikite filtrą dirbdami mažiausiai 24 valandas, kad užtikrintumėte visišką vandens valymą. Naudokite savo dulkių siurblį ir eikite visose vietose, atkreipdami ypatingą dėmesį į labiausiai paveiktus regionus.

4 veiksmas: įprasta techninė priežiūra

Norint, kad baseinas vėl taptų žalias, būtina reguliariai prižiūrėti. Laikykite vandens pH visada subalansuotą, atlikite tinkamą chlorą ir reguliariai išvalykite skimerius ir priešpiltavimą. Be to, svarbu bent kartą per savaitę valyti sienas ir baseino dugną.

papildomi patarimai

Čia yra keletas papildomų patarimų, kurie padės greitai išvalyti žalią baseiną:

  1. Reguliariai naudokite algicidą, kad išvengtumėte dumblių augimo;
  2. Venkite lapų ir nešvarumų kaupimosi vandens paviršiuje;
  3. Reguliariai atlikite filtrų valymą;
  4. Reguliariai patikrinkite chloro lygį ir vandens pH;
  5. Apsvarstykite galimybę įdiegti automatizuotą valymo sistemą, kad palengvintumėte techninę priežiūrą.
  6. Vykdydami šiuos patarimus galėsite greitai ir efektyviai išvalyti žalią baseiną. Nepamirškite visada naudoti tinkamų produktų ir laikykitės gamintojo instrukcijų. Turėkite baseiną visada švarų ir paruoštas mėgautis!

    Tikimės, kad šis tinklaraštis jums buvo naudingas. Jei turite klausimų ar pasiūlymų, palikite jį komentaruose žemiau. Iki kito karto!

Scroll to Top