Kaip išvalyti ne -slip grindis po darbo

Kaip valyti ne -lip grindis po darbo

Baigus darbą, įprasta, kad ne -slip grindys yra nešvarios ir su skiediniu, dažais ir kitomis medžiagomis. Norint užtikrinti tokio tipo grindų saugumą ir ilgaamžiškumą, svarbu tinkamai valyti. Šiame straipsnyje žingsnis po žingsnio parodysime, kaip išvalyti ne -slip grindis po darbo.

1 žingsnis: pašalinkite storas atliekas

Pirmasis žingsnis yra pašalinti storas atliekas, tokias kaip skiedinio gabalėliai ar rašalas. Norėdami atlikti šį pašalinimą, naudokite mentelę ar kietą šerių šluotą. Būkite atsargūs, kad šio proceso metu nesubraižytumėte grindų.

2 veiksmas: paruoškite valymo sprendimą

Kauše sumaišykite šiltą vandenį su neutraliu plovikliu. Rekomenduojama dalis yra 1 šaukštas ploviklio kiekvienam vandens litrui. Šis sprendimas bus naudojamas valyti ne -slip grindis.

3 žingsnis: Taikykite valymo sprendimą

Naudodamiesi audiniu ar minkšta kempine, užtepkite ne -slip grindų valymo tirpalą. Padarykite žiedinius judesius ir švelniai įtrinkite, kad pašalintumėte nešvarumus. Venkite naudoti abrazyvinius šepetėlius ar kempines, nes jie gali sugadinti grindis.

4 žingsnis: Nuplaukite grindis

Po valymo nuplaukite ne -slidinėjimo grindis švariu vandeniu. Įsitikinkite, kad visiškai pašalinate valymo tirpalą, nes atliekos gali palikti grindis slidžią.

5 žingsnis: Išdžiovinkite grindis

Naudokite švarų audinį ar spardymą, kad išdžiūvtumėte ne -slidinėjimo grindis. Būtinai pašalinkite visą drėgmę, nes vandens kaupimasis gali sukelti dėmes arba sugadinti dangą.

6 žingsnis: tepkite hidroizoliaciją (neprivaloma)

Norėdami užtikrinti didesnę apsaugą nuo grindų, galite pasirinkti tepti hidroizoliaciją. Šis produktas padės išvengti skysčių absorbcijos ir palengvinti grindų išvalymą ateityje.

Atlikę šiuos veiksmus, galėsite efektyviai ir saugiai išvalyti ne -slip po „Post -Work“ grindis. Nepamirškite visada naudoti tinkamų produktų ir būkite atsargūs, kad nepažeistumėte dangos. Tinkamai valant, jūsų ne -slip grindys bus gražios ir saugios daug ilgiau.

Scroll to Top