Kaip laikyti eglutę

Kaip išlaikyti eglutę praktiškai ir organizuotai

Kalėdų laikas visada yra stebuklingas ir ypatingas, tačiau ateina laikas, kai mums reikia išardyti ir laikyti eglutę. Dažnai ši užduotis gali būti šiek tiek sudėtinga, ypač jei neturime tinkamo saugojimo būdo. Šiame straipsnyje mes pasidalysime keliais patarimais, kaip praktiškai ir organizuotai laikyti jūsų eglutę.

1. Atsargiai išardykite medį

Prieš pradėdami laikyti medį, svarbu jį atsargiai išardyti. Nuimkite dekoracijas ir šakas, pradedant nuo viršaus į apačią. Būtinai laikykite papuošalus atskirose dėžutėse, geriausia su pertvaromis, kad jie negalėtų sulaužyti saugojimo metu.

2. Prieš laikydami

, išvalykite medį

Prieš laikant medį, svarbu jį išvalyti, kad būtų pašalintos visos dulkės ar nešvarumai, susikaupę tuo laikotarpiu, kai jis buvo surinktas. Norėdami valyti šakas

3. Naudokite savo dėžutę eglutėms

Vienas iš geriausių būdų išlaikyti eglutę šiam tikslui yra naudoti savo dėžutę. Rinkoje yra specifinių dėžučių, turinčių tinkamas šakas ir apsaugos skyrius, kad būtų išvengta žalos. Jei neturite savo dėžutės, galite improvizuoti naudodamiesi laikymo krepšiais ar net atspariais šiukšlių maišais.

4. Apsaugokite šakas

Norėdami apsaugoti medžių šakas saugojimo metu, galite naudoti atskirus plastikinius maišelius ar net burbulo popierių. Apvyniokite kiekvieną šaką atskirai ir įdėkite ją į laikymo dėžutę, užtikrindami, kad jos būtų gerai apsaugotos.

5. Organizuokite papuošalus

Be ornamentų kaupimo atskirose dėžutėse, svarbu juos tinkamai organizuoti. Naudokite pertvaras ar skyrius dėžutėse, kad būtų išvengta papuošalų maišymo ir lūžio. Taip pat galite naudoti šilką ar laikraštį, norėdami apvynioti trapius papuošalus.

6. Nurodykite dėžutes

Norint palengvinti surinkimo procesą kitais metais, svarbu nustatyti saugyklų dėžutes. Naudokite etiketes arba rašykite tiesiai ant dėžučių, nurodydami kiekvieno turinį. Tai padės jums rasti papuošalus ir greičiau bei organizuoti medį.

7. Laikykite tinkamoje vietoje

Galiausiai pasirinkite tinkamą vietą eglutės laikymui. Venkite šlapių ar ekstremalių temperatūros pokyčių, nes tai gali pakenkti šakoms ir papuošalams. Jei įmanoma, laikykite medį spintelėje ar palėpėje, kur jis yra apsaugotas nuo dulkių ir galimų avarijų.

Vykdydami šiuos patarimus galėsite praktiškai ir organizuotai laikyti savo eglutę, užtikrindami, kad ji būtų puikios būklės kitiems metams. Nepamirškite saugoti papuošalus ir šakas, kad juos dar galėtų naudoti daugybė natalų.

Scroll to Top