Kaip naudoti chokerį

Kaip naudoti chokerį: patarimai ir įkvėpimai

Jei esate pritaikytas mados tendencijoms, jūs tikrai girdėjote apie „Chokers“. Šios įtemptos iškirptės pastaraisiais metais buvo sėkmingi ir daugeliui žmonių tapo nepakeičiamu aksesuaru. Šiame straipsnyje mes jums parodysime, kaip įvairiais būdais naudoti chokerį, ir pateiksime keletą patarimų ir įkvėpimų, kaip sudominti šią tendenciją. Patikrinkite!

Kas yra chokeris?

Chokeris yra tvirtas kaklas prie kaklo, paprastai pagamintas iš audinio, odos, aksomo, metalo ar plastiko. Šis priedas gali turėti skirtingą plotį ir stilių, pradedant paprasčiausiu ir minimalistiniu iki įmantriausio pakabučių ir detalių.

Kaip naudoti chokerį?

Yra keletas būdų, kaip naudoti chokerį ir sujungti šį priedą su skirtinga išvaizda. Peržiūrėkite keletą patarimų:

 1. chokeris su pagrindiniais marškinėliais: Vienas paprasčiausių būdų dėvėti chokerį yra sujungti jį su pagrindiniais marškinėliais. Šis kontrastas tarp sąžiningo karolio ir atsitiktinio kūrinio sukuria pašalintą ir modernų vaizdą.
 2. chokeris su suknele: Norėdami, kad moteriškesnis ir elegantiškesnis vaizdas, pabandykite dėvėti chokerį su suknele. Šis priedas gali pridėti stiliaus ir rafinuotumo prisilietimą prie jūsų išvaizdos.
 3. Aukštos apykaklės palaidinės chokeris: Jei jums patinka aukštos apykaklės detalės, „Choker“ yra puiki galimybė papildyti išvaizdą. Šis įtemptas kaklo karoliai sukuria įdomų efektą, kai jis derinamas su šio stiliaus palaidinėmis.
 4. chokeris su v: iškirpte, siekiant sustiprinti palaidinės ar suknelės v -kaklelę, lažintis ant chokerio. Šis priedas padeda pabrėžti šį kūno regioną ir suteikia papildomo žavesio išvaizdai.
 5. atrodykite įkvėpimo su chokeriu

  Dabar, kai žinote, kaip naudotis chokeriu, peržiūrėkite keletą įkvėpimų, kuriuos reikia įkvėpti:
  Look
  Aprašymas
  Look 1

  chokeris su pagrindiniu t -shirt ir džinsais, idealiai tinka atsitiktiniam ir nuimtam išvaizdai.


  Look 2

  chokeris su juoda suknele, puikiai tinka formaliau proga.


  Look 3

  chokeris su aukšta apykaklės palaidine ir midi sijonu, elegantiškas ir modernus derinys.


  Look 4

  chokeris su v -kaklo palaidine ir džinsais, universalus ir stilingas vaizdas.


  Dabar, kai žinote, kaip naudotis chokeriu ir turėti šiek tiek įkvėpimų, tiesiog rinkitės mėgstamą stilių ir roko šią tendenciją. Nepamirškite jaustis patogiai ir pasitikėdami aksesuaru, nes tai yra svarbiausia. Smagiai kurkite skirtingus derinius ir mėgaukitės visu stiliumi, kurį „Choker“ gali suteikti jūsų išvaizdai!

  Nuorodos:

  1. fashion.com.br
  2. fashionista.com.br
  3. mergaitupidas.com.br