Kaip naudoti kamščiatraukį

Kaip naudoti kamštinį karką

Jei esate „Wine LoveKer“, jūs tikrai susidūrėte su poreikiu atidaryti buteliuką naudodami kamštį. Šis įrankis yra būtinas siekiant užtikrinti, kad galėtumėte tinkamai mėgautis gėrimu, nepažeisdami kamštienos ar paties vyno. Šiame straipsnyje mes išmokysime jus žingsnis po žingsnio, kaip teisingai naudoti kamščio krepšį.

1 veiksmas: tinkamai pasirinkite slinkties tipą

Rinkoje yra įvairių tipų kamščiatraukių, tokių kaip tradiciniai du svirtys, someljė ir elektrinė. Kiekvienas iš jų turi savo ypatumus, tačiau visi yra veiksmingi, kad atidarytų vyno butelį. Pasirinkite, kas geriausiai tinka jūsų nuostatoms ir poreikiams.

2 veiksmas: nuimkite kapsulę iš buteliuko

Prieš naudodamiesi kamščiatraukiu, svarbu nuimti kapsulę, supančią buteliuko viršutinę dalį. Naudokite peilį ar pašnekovą, kad būtų švariu pjūviu aplink kapsulę ir visiškai išimkite ją.

3 žingsnis: Padėkite kamščius prie kamščio

Pašalinus kapsulę, pastatykite kamščiowraw į kamštienos centrą, šiek tiek paspausdami taip, kad ji būtų gerai pritvirtinta. Įsitikinkite, kad slinkties spiralė yra suderinta su kamštienos centru.

4 žingsnis: pasukite slinkties

gerai išdėstytas kamščio krepšyje, pradėkite jį pasukti pagal laikrodžio rodyklę, darydami nedidelį spiralės slėgį, kad prasiskverbtų į kamštį. Toliau verpkite, kol spiralė bus visiškai įdėta.

5 veiksmas: nuimkite kamštį

Kai kamščio spiralė, visiškai įdėta į kamštį, naudokite svirtį arba kamštienos mechanizmą, kad ištrauktumėte kamštį iš buteliuko. Atlikite tai atsargiai, kad nesulaužytumėte kamštienos ir neišleisk vyno.

6 žingsnis: Mėgaukitės vynu

Pašalinus kamštį, esate pasirengęs mėgautis vynu. Patiekite dešiniajame puodeliuose ir mėgaukitės!

Teisingai naudoti kamščio maišą yra labai svarbu užtikrinti, kad galėtumėte saugiai ir efektyviai atidaryti vyno butelį. Laikykitės šių patarimų ir nesijaudinkite mėgaukitės mėgstamu gėrimu.

Scroll to Top