Kaip naudoti laisvus miltelius

Kaip naudoti laisvus miltelius: patarimai ir gudrybės nepriekaištingam makiažui

Kalbant apie makiažą, „Loos Powder“ yra vienas universaliausių ir būtiniausių produktų bet kuriame būtiname. Tai padeda sutvarkyti pagrindą, valdyti riebumą ir užtikrinti sklandų bei ilgalaikį apdailą. Tačiau daugelis žmonių vis dar abejoja, kaip teisingai naudoti laisvus miltelius. Šiame straipsnyje mes pasidalysime patarimais ir gudrybėmis, kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti šį nuostabų produktą.

1 žingsnis: Paruoškite odą

Prieš tepdami laisvus miltelius, svarbu teisingai paruošti odą. Būtinai tinkamai išvalykite ir sudrėkinkite. Tada užtepkite savo pasirinktą bazę ir palaukite, kol jis visiškai išdžius.

2 žingsnis: Pasirinkite dešinius palaidus miltelius

Rinkoje yra įvairių rūšių laisvų miltelių, kurių kiekvienas turi savo specifines savybes. Norėdami pasirinkti jums dešinius palaidus miltelius, apsvarstykite savo odos tipą ir norimą efektą. Jei turite riebią odą, rinkitės matrifikuojančius laisvus miltelius. Jau jei turite sausą odą, rinkitės drėkinamuosius laisvus miltelius.

3 žingsnis: užtepkite laisvus miltelius

Laisvų miltelių tepimas gali būti atliekamas skirtingais būdais, atsižvelgiant į norimą efektą. Čia yra keletas variantų:

 1. didelis ir mielas šepetėlis: Paimkite didelį, mielą šepetėlį ir pasinerkite į laisvus miltelius. Tada duokite lengvus ritmus, kad pašalintumėte perteklių ir užteptumėte miltelius ant veido, pradedant nuo T zonos (kaktos, nosies ir smakro) ir paskirstydami į kitas vietas.
 2. kempinė: Jei jums labiau patinka intensyvesnis aprėptis, laisvus miltelius galite tepti su kempine. Švelniai paspauskite kempinę ant dulkių ir užtepkite ant veido, suteikdami šviesos karoliukus.
 3. permatomi milteliai: permatomi milteliai yra puiki galimybė baigti makiažą. Tepkite jį su dideliu, mielu šepetėliu, suteikdami šviesius karoliukus visame veide, kad užklijuotumėte makiažą ir užtikrintumėte nepriekaištingą išvaizdą.
 4. 4 žingsnis: ataskaita visą dieną

  Kad makiažas būtų nepažeistas visą dieną, rekomenduojama atlikti mažus prisilietimus su laisvais milteliais. Visada turėkite šepetėlį ar kempinę su šiek tiek laisvų miltelių maišelyje, kad pašalintumėte per didelį blizgesį ir užtikrintumėte nepriekaištingą apdailą.

  5 veiksmas: tinkamai pašalinkite makiažą

  Dienos pabaigoje būtina teisingai pašalinti visą makiažą, kad būtų išlaikyta odos sveikata. Naudokite savo pasirinktą makiažo valiklį ir švelniai išvalykite veidą. Tada nusiplaukite veidą veido muilu, tinkamu jūsų odos tipui, ir užtepkite drėkiklį, kad užtikrintumėte reikiamą hidrataciją.

  Dabar, kai jūs žinote, kaip teisingai naudoti laisvus miltelius, išbandykite šiuos patarimus ir gudrybes nepriekaištingam ir ilgalaikiam makiažui. Nepamirškite pritaikyti technikos pagal savo pageidavimus ir poreikius. Smagiai ir roko su savo makiažu!

Scroll to Top