Kaip nuplauti „Blecau“ užuolaidą su voil

Kaip nuplauti „Blecaut“ užuolaidą su voil

Voil Blecaut užuolaidos yra puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia privatumo ir šviesos kontrolės aplinkoje. Vis dėlto svarbu žinoti, kaip teisingai juos nuplauti, kad būtų užtikrintas jų patvarumas ir išlaikytumėte nepriekaištingą išvaizdą. Šiame straipsnyje žingsnis po žingsnio parodysime, kaip efektyviai ir saugiai nuplauti savo voil blecaut užuolaidas.

1 veiksmas: patikrinkite skalbimo instrukcijas

Prieš pradėdami skalbimo procesą, patikrinkite, ar uždangos gamintojo pateiktos skalbimo instrukcijos. Kai kurias „voil blecaut“ užuolaidas galima nuplauti prie mašinos, o kitiems reikia plauti rankomis ar sausai valyti. Svarbu vykdyti šias instrukcijas, kad būtų išvengta užuolaidos žalos.

2 veiksmas: nuimkite kabliukus ir priedus

Prieš plaudami uždangą, nuimkite visus kabliukus ir priedus, kurie jame gali būti įstrigę. Tai neleis jiems sugadinti skalbimo proceso metu ir taip pat padės užkirsti kelią užuolaidai susilieti.

3 žingsnis: Nuplaukite ranka arba mašina

Jei „Voil Blecaut“ uždangą galima nuplauti prie mašinos, įdėkite ją į skalbimo krepšį, kad apsaugotumėte skalbimo ciklo metu. Naudokite minkštą ploviklį ir pasirinkite subtilų skalbimo ciklą. Jei užuolaidą reikia plauti rankomis, užpildykite baseiną šiltu vandeniu ir įpilkite sklandaus ploviklio. Įmerkite uždangą į vandenį ir švelniai įtrinkite, kad pašalintumėte nešvarumus. Gerai nuplaukite, kol pašalinsite visą muilą.

4 žingsnis: tinkamai nusausinkite

Nuplavus užuolaidą, svarbu tinkamai išdžiovinti, kad būtų išvengta susitraukimo ar pažeidimo audinio. Jei užuolaidą galima dėti ant džiovinimo mašinos, pasirinkite subtilų džiovinimo ciklą. Priešingu atveju pakabinkite jį ant drabužių linijos arba ištieskite ant plokščio paviršiaus, kad natūraliai išdžiūtų. Venkite užuolaidos tiesiai į intensyvius saulės spindulius, nes tai gali išblukinti audinį.

5 žingsnis: užuolaidos perdavimas

Kai uždanga bus visiškai sausa, galite perduoti ją, kad pašalintumėte raukšles ar raukšles. Patikrinkite gamintojo instrukcijas, kad sužinotumėte tinkamą geležies temperatūrą. Jei reikia, naudokite medvilninį audinį tarp geležies ir užuolaidos, kad išvengtumėte audinio pažeidimo.

Dabar, kai žinote, kaip teisingai nuplauti savo voil blecaut užuolaidas, ilgą laiką galite jas išlaikyti švarius ir gražius. Nepamirškite vykdyti gamintojo instrukcijų ir būkite atsargūs tvarkydami audinį, kad išvengtumėte žalos. Tinkamai prižiūrint, jūsų „Voil Blecaut“ užuolaidos ir toliau užtikrins jūsų aplinkos ryškumo privatumą ir kontrolę.

Scroll to Top