Kaip nuplauti „La Casaco“

Kaip nuplauti sudužusią vilnos striukę

Vilnos striukės yra būtini kūriniai, kad žiemą būtų karšta. Tačiau dažnai naudojama, kad jie yra sumušti ir jiems reikia gerai nuplauti. Šiame straipsnyje mes išmokysime, kaip tinkamai nuplauti sumuštą vilną, užtikrindami, kad jis būtų švarus ir konservuotas daug ilgiau.

žingsnis po žingsnio nuplaukite sumuštą vilnos kailį

1. Patikrinkite skalbimo instrukcijas: Prieš pradėdami skalbimo procesą, patikrinkite palto etiketę, kad patikrintumėte gamintojo rekomenduojamas skalbimo instrukcijas. Kai kurioms dalims gali prireikti specifinės priežiūros.

2. Nuimkite paviršiaus nešvarumus: Prieš padėdami sluoksnį ant skalbimo mašinos, svarbu pašalinti paviršiaus nešvarumus. Norėdami pašalinti plaukus, dulkes ir kitas atliekas, kurios gali būti ant kailio paviršiaus, naudokite minkštą šepetėlį arba lipnų ritinį.

3. Naudokite skalbimo krepšį: Norėdami apsaugoti kailį skalbimo metu, įdėkite jį į tinkamą skalbimo krepšį subtiliais drabužiais. Tai neleis jam garbanoti ar kenkti proceso metu.

4. Pasirinkite tinkamą skalbimo ciklą: Skalbimo mašinoje pasirinkite sklandesnį skalbimo ciklą ir naudokite šaltą ar šiltą vandenį. Venkite naudoti karštą vandenį, nes jis gali susitraukti ar sugadinti vilną.

5. Naudokite minkštą ploviklį: Pasirinkite minkštą, specifinį ploviklį subtiliais drabužiais. Venkite minkštiklių naudojimo, nes jie gali palikti likučius vilnoje.

6. Neišmeskite ir nesukokite palto: Skalbimo metu venkite trindami ar nudžiuginkite vilnos kailį. Tai gali deformuoti gabalą ir sugadinti pluoštus. Tegul mašina atlieka darbą už jus.

7. Nuplaukite gerai: įsitikinkite, kad skalavimo metu buvo pašalintas visas ploviklis. Muilo liekanos gali padaryti striukę nepermatomą ir šiurkščią.

8. Nuimkite vandens perteklių: Po skalbimo išimkite sluoksnį iš mašinos ir švelniai paspauskite, kad pašalintumėte vandens perteklių. Nesukite gabalo, nes tai gali jį deformuoti.

9. Natūraliai leiskite jam išdžiūti: Norėdami išdžiovinti vilnos sluoksnį, padėkite jį ant lygaus paviršiaus, kaip švarų rankšluostį, ir leiskite natūraliai išdžiūti. Venkite jo pakabinti, nes tai gali prarasti formą.

10. Užbaikite šepetėliu: Kai paltas bus visiškai sausas, pluošto šukos šukuoseną naudokite minkštą šepetėlį ir grąžinkite minkštą bei mielą vaizdą.

Papildoma priežiūra, kad jūsų vilnos kailis būtų geros būklės

Be tinkamo skalbimo, tam tikra papildoma priežiūra gali padėti išlaikyti jūsų vilnos kailį geros būklės ilgiau:

  • Venkite palto tiesiai į saulę, nes tai gali išblukinti spalvas;
  • Laikykite paltą erdvėje ir saugomoje drėgmės vietoje;
  • Venkite pakabų naudojimo, nes jie gali deformuoti kailio pečius;
  • Jei reikia, nuneškite paltą į skalbinius, kurių specializacija yra vilnos detalės.

Dabar, kai žinote, kaip tinkamai nuplauti sumuštą vilną, galite išlaikyti jį švarų ir daug ilgiau. Nepamirškite sekti gamintojo skalbimo instrukcijų ir naudokite tinkamus produktus subtiliems drabužiams. Tinkamai prižiūrint, jūsų vilnos kailis ir toliau bus pagrindinis jūsų drabužių spintos kūrinys daugeliui žiemų.

Scroll to Top