Kaip organizuoti 3 kadrus ant sienos

Kaip organizuoti 3 kadrus ant sienos

Kaip sutvarkyti 3 kadrus ant sienos

Įvadas

Sienų dekoravimas rėmeliais yra puikus būdas pridėti asmenybės ir stiliaus į bet kurią aplinką. Jei turite tris kadrus, kuriuos norite pakabinti, yra keletas kūrybinių būdų, kaip juos organizuoti, kad sukurtumėte vizualiai malonią kompoziciją. Šiame straipsnyje mes išnagrinėsime keletą patarimų ir idėjų, padedančių jums sutvarkyti tris rėmus ant sienos.

1. Pasirinkite vietą

Pirmasis žingsnis yra pasirinkti, kur norite pakabinti rėmus. Tai gali būti tuščia siena gyvenamajame kambaryje, prieškambaryje ar net miegamajame. Įsitikinkite, kad pasirinkta vieta yra matoma ir suderinta su likusia aplinkos dekoravimu.

2. Pasirinkite organizacijos stilių

Dabar, kai pasirinkote vietą, laikas nuspręsti, kaip sutvarkyti tris kadrus. Yra keletas variantų, pavyzdžiui, suderinti juos horizontaliai, vertikaliai arba sukuriant asimetrinę kompoziciją. Pagalvokite apie stilių, kurį norite pasiekti ir kaip rėmai geriau tinka į turimą erdvę.

2,1 horizontalus išlyginimas

Klasikinė galimybė yra suderinti tris rėmus horizontaliai. Tai sukuria pusiausvyros ir tvarkos jausmą. Įsitikinkite, kad tarp kiekvieno kadro palikite vienodą erdvę, kad išlaikytumėte vaizdinę harmoniją.

2.2 Vertikalus išlyginimas

Kita parinktis yra vertikaliai suderinti tris rėmus. Šis išdėstymas yra idealus siauroms sienoms arba sukurti aukščio jausmą. Vėlgi, palikite vienodą erdvę tarp kiekvienos lentelės, kad išlaikytumėte proporciją.

2,3 asimetrinė kompozicija

Jei ieškote modernesnio ir atsipalaidavimo išvaizdos, asimetrinė kompozicija gali būti teisingas pasirinkimas. Žaisk su skirtingų dydžių ir rėmų formomis, juos sutampa arba sukurdami V arba L formos išdėstymą. Ši parinktis suteikia daugiau kūrybinės laisvės ir gali pridėti savo sienos asmenybės prisilietimą.

3. Išmatuokite ir pažymėkite sieną

Prieš pakabindami rėmus, svarbu išmatuoti ir pažymėti sieną, kad įsitikintumėte, jog jos yra lygios ir suderintos. Norėdami pažymėti taškus, kur nagai ar kabliukai bus pritvirtinti, naudokite juostos matą ir pieštuką. Įsitikinkite, kad žymėjimai yra norime aukštyje ir po pasirinkto lygio.

4. Pakabinkite nuotraukas

Dabar laikas pakabinti paveikslus. Rėmeliams naudokite nagus, kabliukus ar specialią juostą, atsižvelgiant į svorį ir sienos tipą. Būtinai sekite ankstesnius ženklus ir įsitikinkite, kad rėmeliai yra lygūs ir tinkamai suderinti.

Išvada

Trijų nuotraukų tvarkymas ant sienos gali būti smagi ir kūrybinga užduotis. Pasirinkę vietą, organizacijos stilių ir atlikdami teisingus veiksmus, galite sukurti vizualiai malonią kompoziciją, kuri jūsų aplinkai suteiks žavesio ir asmenybės. Nepamirškite išbandyti įvairių variantų ir nebijokite išdrįsti. Smagiai dekoruokite!

Scroll to Top