Kaip padaryti antrą aukštą „Sims 4“

Kaip padaryti antrą aukštą „Sims 4

Jei esate žaidimo „The Sims 4“ gerbėjas ir ieškote būdų, kaip pastatyti antrą aukštą savo namuose, atėjote į reikiamą vietą! Šiame tinklaraštyje žingsnis po žingsnio tyrinėsime, kaip pridėti antrą aukštą prie savo pastatų „Sims 4.

1 žingsnis: planavimas

Pirmasis žingsnis statant antrą aukštą yra planuoti savo namų struktūrą. Nuspręskite, kur norite būti antrame aukšte, ir įsitikinkite, kad yra pakankamai vietos statybai.

2 žingsnis: pamatai

Prieš pradėdami statyti antrą aukštą, turėsite į savo namus pridėti pamatų. Pasirinkite fondo įrankį ir sukurkite tvirtą pagrindą jo konstrukcijai.

3 žingsnis: Sienos ir laiptai

Dabar laikas pridėti sienas prie savo antro aukšto. Pasirinkite sienos įrankį ir pradėkite statyti sienas aplink antro aukšto plotą. Būtinai palikite vietos laiptais, kurie sujungs du aukštus.

Tada pasirinkite kopėčių įrankį ir pridėkite kopėčias, kurios iš pirmo aukšto pateks į antrą aukštą. Žaidime yra keli laiptai, todėl rinkitės tą, kuris geriausiai tinka jūsų namų stiliui.

4 žingsnis: grindys ir lubos

Dabar laikas pridėti grindis ir lubas į savo antrą aukštą. Pasirinkite grindų įrankį ir pasirinkite norimo naudoti grindų tipą. Tada pasirinkite lubų įrankį ir pridėkite lubas prie savo antro aukšto.

5 žingsnis: Dekoracija

Su pagrindine antro aukšto struktūra, laikas papuošti! Įpilkite baldų, dekoracijų ir pritaikykite erdvę pagal savo skonį. Atminkite, kad „Sims 4“ siūlo daugybę įvairių dekoravimo variantų, todėl smagiai tyrinėkite visas galimybes.

6 veiksmas: išbandymas ir koregavimas

Užbaigus antro aukšto statybą, prireikus svarbu išbandyti ir atlikti pakeitimus. Įsitikinkite, kad laiptai veikia tinkamai ir kad tarp dviejų aukštų nėra prieinamumo problemų.

Dabar, kai jūs žinote, kaip padaryti antrą aukštą „Sims 4“, atėjo laikas įgyvendinti savo pastato įgūdžius ir sukurti nuostabius namus savo „Sims“. Smagiai kurkite ir tyrinėkite visas galimybes, kurias siūlo žaidimas!

Scroll to Top