Kaip padaryti atsidavimą nešiojamame kompiuteryje

Kaip padaryti atsidavimą nešiojamame kompiuteryje

Įvadas

Atsidavimas yra apmąstymų ir bendrystės su Dievu momentas, kur mes skiriame laiko Biblijos studijoms, melskitės ir medituojame jūsų žodžiais. Daugelis žmonių mėgsta savo atsidavimą užrašų knygelėse, nes tai leidžia įrašyti jų atspindžius, mintis ir maldas. Šiame straipsnyje mes išnagrinėsime, kaip padaryti praktišką ir reikšmingą užrašų knygelės atsidavimą.

žingsnis po žingsnio

1. Pasirinkite tinkamą nešiojamąjį kompiuterį

Prieš pradėdami atsidavimą, pasirinkite nešiojamąjį kompiuterį, kurį patogiai rašyti, ir turėti pakankamai vietos jūsų užrašams. Galite pasirinkti paprastą nešiojamąjį kompiuterį ar net konkretų atsidavimo užrašų knygelę su erdvėmis, kad galėtumėte parašyti jūsų atspindžius.

2. Nustatykite laiką ir vietą

Nustatykite fiksuotą laiką ir vietą savo atsidavimui. Tai gali būti ryte, prieš dieną ar naktį prieš miegą. Pasirinkite ramią ir blaškomą vietą, kurioje galite susikaupti ir susisiekti su Dievu.

3. Pasirinkite Biblijos temą arba ištrauką

Nuspręskite konkrečią jūsų atsidavimo temą arba pasirinkite Biblijos ištrauką, kurią reikia mokytis. Tai padės nukreipti jūsų skaitymus ir apmąstymus. Galite pasirinkti tokias temas kaip dėkingumas, atleidimas, meilė arba pasirinkti Biblijos knygą, kad galėtumėte toliau mokytis.

4. Perskaitykite Biblijos ištrauką

Atidžiai perskaitykite Biblijos ištrauką ir medituokite apie jos prasmę. Pabrėžkite arba pabrėžkite eiles, kurios atkreipia jūsų dėmesį ir norite vėliau apmąstyti.

5. Padarykite pastabas ir atspindžius

Naudokite savo nešiojamąjį kompiuterį, kad padarytumėte užrašus ir apmąstymus apie Biblijos ištrauką. Parašykite savo mintis, abejones, įžvalgas ir tekstą, susijusį su tekstu. Tai padės ištaisyti mokymąsi ir leis jums grįžti prie šių apmąstymų ateityje.

6. Ore

praleido laiką melstis ir kalbėtis su Dievu. Naudokite užrašų knygelę, kad parašytumėte savo maldas, padėką ir prašymus. Malda yra esminė atsidavimo dalis, nes būtent per ją mes susisiekiame su Dievu ir išreiškiame savo jausmus bei poreikius.

7. Įveskite praktinę programą

Baigkite atsidavimo mąstymą, kaip pritaikyti tai, ko išmokote kasdieniame gyvenime. Pagalvokite apie konkrečius veiksmus, kuriuos galite atlikti, kad galėtumėte gyventi pagal tiriamos Biblijos ištraukos principus ir mokymus. Parašykite šias programas į savo nešiojamąjį kompiuterį kaip priminimą, kad jas įgyvendintumėte.

Išvada

Atsidavimo įrašų knygelėje yra praktiškas ir reikšmingas būdas susisiekti su Dievu ir studijuoti jo žodį. Atlikdami šiuos veiksmus, galite sukurti nuoseklų ir praturtinantį atsidavimo įprotį. Atminkite, kad svarbiausias dalykas yra jūsų noras ieškoti Dievo ir atviras jūsų mokymui. Tegul jūsų atsidavimas yra ypatingas dvasinio augimo ir bendrystės su Kūrėju momentas.

Scroll to Top