Kaip padaryti Evangeliją namuose

Kaip padaryti Evangeliją namuose

Evangelija namuose yra svarbi dvasinės doktrinos šalininkų praktika, nes joje pateikiamos apmąstymų, studijų ir ryšių su Jėzaus mokymais akimirkos. Nors įprasta atlikti šią grupės veiklą, Evangeliją galima padaryti vien tik namuose, išlaikant tą pačią esmę ir dvasinę naudą. Šiame straipsnyje pateiksime žingsnį po žingsnio, kad galėtumėte atskirai atlikti Evangeliją namuose.

1. Paruošimas

Prieš pradedant Evangeliją namuose, svarbu sukurti aplinką, palankią praktikai. Pasirinkite ramią ir švarią vietą, kur jaučiatės patogiai ir galite susikaupti. Išdėstykite stalą su baltu rankšluosčiu, pasirinktais religiniais simboliais ir balta žvake.

2. Atidarymas

Uždegkite baltą žvakę ir pradėkite maldą, prašydami dvasinės apsaugos ir geros dvasios buvimo Evangelijos metu namuose. Galite naudoti savo žodžius arba pakartoti gerai žinomą maldą, pavyzdžiui, mūsų Tėvą ar Caritas maldą.

3. Evangelijos skaitymas

Pasirinkite ištrauką iš Evangelijos, pasak spiritizmo, skaitykite. Tai gali būti išsamus skyrius arba tik kelios eilutės. Skaitydami pabandykite apmąstyti Jėzaus mokymą ir tai, kaip tai galima pritaikyti jūsų kasdieniniam gyvenimui.

4. Apmąstymai ir meditacija

Perskaičius, atidėkite akimirką, kad apmąstytumėte skaitymo ruožą. Pagalvokite apie tai, kaip galite įtraukti Jėzaus mokymus į savo kasdienį gyvenimą. Padarykite trumpą meditaciją, norėdami susisiekti su dvasingumu ir sustiprinti savo tikėjimą.

5. Galutinė malda

Užbaikite Evangeliją namuose padėkos malda, padėkodami Dievui ir šviesos dvasioms už galimybę mokytis ir dvasinį augimą. Klauskite jėgų ir patarimų, kaip sekti Jėzaus mokymus jūsų kasdieniniame gyvenime.

Pasibaigus maldai, ištrinkite žvakę ir ačiū už patirtą patirtį. Nepamirškite reguliariai išlaikyti Evangelijos praktiką namuose, net jei esate vienas. Ši veikla sustiprina ryšį su dieviškumu ir prisideda prie dvasinio tobulėjimo.

Tikimės, kad šis vadovas jums buvo naudingas atlikti Evangeliją vien tik namuose. Nepamirškite pritaikyti praktikos pagal savo įsitikinimus ir poreikius. Svarbus dalykas yra išlaikyti tikėjimą ir atsidavimą siekiant savęs žinių ir dvasinės evoliucijos.

Scroll to Top