Kaip padaryti gyvūnus šešėlyje

Kaip gaminti gyvūnus šešėlyje

Ar kada susimąstėte, kaip įmanoma sukurti nuostabius gyvūnų dizainus, naudojančius tik šešėlius? Ši technika, vadinama šešėliavimu, yra kūrybingas ir įdomus būdas atgaivinti skirtingus gyvūnus, naudojant tik rankas ir šviesos šaltinį. Šiame straipsnyje žingsnis po žingsnio išnagrinėsime, kaip padaryti gyvūnus į šešėlį ir kaip galite smagiai praleisti laiką su šiuo unikaliu menu.

Kas yra šešėliavimas?

šešėliai yra meninė technika, kuri piešiniams ir formoms kurti naudoja šviesą ir šešėlius. Kai išdėstant rankas ar daiktus tarp šviesos šaltinio ir paviršiaus, galima projektuoti šešėlius, kurie primena skirtingus gyvūnus. Ši technika gali būti atliekama bet kurioje vietoje su tinkamu šviesos šaltiniu, pavyzdžiui, žibintuvėliu ar lempute.

žingsnis po žingsnio, kad gyvūnai būtų šešėlyje

Čia yra žingsnis -y -step vadovas, skirtas pradėti gaminti gyvūnus šešėlyje:

 1. Raskite tinkamą paviršių: Pasirinkite lygią sieną arba tuščią ekraną, kuriame galite projektuoti šešėlius.
 2. Padėkite šviesos šaltinį: palyginkite šviesos šaltinį tinkamu kampu, palyginti su paviršiumi. Tai padės sukurti aštrius ir apibrėžtus šešėlius.
 3. Padėkite savo rankas: išbandykite skirtingas rankų pozicijas, kad sukurtumėte skirtingas gyvūnų formas. Galite naudoti ranką arba abu, atsižvelgiant į gyvūną, kurį norite sukurti.
 4. Suprojektuokite šešėlius: lėtai judinkite rankas, kol rasite idealią vietą, kur suprojektuoti norimo gyvūno šešėlį.
 5. Koreguoti detales: Kai gyvūno šešėlis bus projektuojamas ant paviršiaus, galite sureguliuoti pirštus ir rankas, kad pridėtumėte konkrečias detales ir charakteristikas.
 6. Išbandykite skirtingus kampus: žaiskite su šviesos ir rankų šaltinio padėtimi, kad sukurtumėte skirtingas perspektyvas ir poveikį šešėliams.
 7. Atminkite, kad praktika yra labai svarbi norint patobulinti jūsų šešėliavimo įgūdžius. Kuo daugiau praktikuosite, tuo kūrybingesni ir realistiškesni jūsų gyvūnų dizainai bus šešėlyje.

  linksminkitės su savo kūrybiškumu

  šešėliavimo menas leidžia išlaisvinti vaizduotę ir sukurti skirtingus gyvūnus ir formas. Be gyvūnų, galite pabandyti gaminti daiktus, veidus ir net visas istorijas, naudodami šešėlius. Jūsų kūrybai nėra jokių apribojimų!

  Dalinkitės savo kūriniais su draugais ir šeima ir smagiai tyrinėkite įvairius atspalvių techniką ir stilių. Jūs netgi galite sukurti skaidrių pristatymą ar vaizdo įrašą, kuriame rodomi jūsų šešėliavimo įgūdžiai.

  Dabar, kai žinote, kaip padaryti gyvūnus į šešėlį, laikas įgyvendinti savo įgūdžius. Paimkite šviesos šaltinį, suraskite tinkamą paviršių ir pradėkite kurti savo gyvūnų dizainą šešėlyje. Smagiai ir leisk savo vaizduotei skristi!

Scroll to Top