Kaip padaryti paprastą atskaitomybę

Kaip padaryti paprastą atskaitomybę

Atskaitomybė yra esminė praktika, skirta išlaikyti skaidrumą ir finansinę organizaciją bet kokioje veikloje, tiek asmeninėje, tiek profesionalioje. Šiame straipsnyje mes jums parodysime, kaip padaryti paprastą atskaitomybę, naudojant keletą svarbių elementų, kad palengvintumėte duomenų supratimą ir vizualizaciją.

Kas yra atskaitomybė?

Prieš pradedant, svarbu suprasti atskaitomybės sąvoką. Tai procesas, kuriame pateikiami visi tam tikros veiklos finansiniai įrašai, siekiant parodyti, kaip buvo naudojami pinigai ir ar buvo kokių nors pažeidimų.

žingsnis po žingsnio, kad būtų paprasta atskaitomybė

Dabar, žingsnis po žingsnio, kad būtų paprasta ir efektyvi atskaitomybė:

 1. Organizuokite savo dokumentus: Surinkite visus išlaidų, kvitų, banko ataskaitų ir kitų su finansinių judėjimais susijusių dokumentų įrodymus.
 2. Sukurkite lentelę: Naudokite & lt; lentelę & gt; elementą, kad padarytumėte lentelę, kuri palengvins duomenų vaizdą. Norėdami apibrėžti lentelės antraštę, naudokite & lt; thead & gt; elementą ir elementą, kad sugrupuotumėte duomenų eilutes.
 3. Užpildykite lentelę: Naudokite žymes & lt; Tr & gt; ir & lt;. Įveskite finansinę informaciją į kiekvieną langelį.
 4. Pabrėžkite svarbią informaciją: Naudokite & lt; Strong & gt; elementą, kad išryškintumėte atitinkamą atskaitomybės informaciją, tokią kaip bendros vertės, balansai ir svarbūs stebėjimai.
 5. Įtraukite atitinkamas nuorodas: Naudokite & lt; a & gt; elementą, kad pridėtumėte nuorodas į išorinius dokumentus ar nuorodas, kurios gali papildyti atskaitomybę.
 6. atskaitomybės pavyzdys

  Čia yra pavyzdys, kaip galima pateikti atskaitomybę:
  duomenys
  Aprašymas
  reikšmė
  2012-01-01

  pirkti medžiagą

  R $ 100,00


  2012-01-01

  sąskaitų mokėjimas

  R $ 200.00


  2012-01-01

  Dovinio kvitas

  R $ 50,00


  iš viso: r 350,00 USD

  Šiame pavyzdyje buvo išvardytos finansinių judėjimų datos, aprašymai ir vertės. Galų gale buvo paryškinta bendra vertė.

  Išvada

  Atskaitomybė yra pagrindinė praktika, skirta išlaikyti skaidrumą ir finansinę organizaciją. Naudojant šiame straipsnyje paminėtus elementus, tokius kaip lentelės, akcentai ir atitinkamos nuorodos, galima sukurti paprastą ir lengvai suprantamą atskaitomybę. Visada nepamirškite tvarkyti ir atnaujinti visus dokumentus, kad palengvintumėte atskaitomybės procesą.

  Tikimės, kad šis straipsnis jums buvo naudingas. Jei turite klausimų ar pasiūlymų, palikite jį komentaruose!

Scroll to Top