Kaip padaryti „Stardew Valley“ triufelių aliejų

Kaip gaminti triufelių aliejų Stardew slėnyje

Stardew Valley yra labai populiarus ūkio modeliavimo žaidimas, kuriame žaidėjai gali ugdyti įvairių rūšių kultūras, įskaitant triufelius. Trufeliai yra vertingas žaidimo daiktas ir gali būti paverčiami triufelių aliejumi, kuris yra dar vertingesnis. Šiame tinklaraštyje mes išmokysime jus žingsnis po žingsnio, kaip gaminti triufelių aliejų Stardew slėnyje.

1 žingsnis: gaukite triufelius

Norėdami gaminti triufelių aliejų, pirmiausia reikės gauti triufelius. Triufelius galima rasti žaidimų miško vietose, ypač rudens stotyje. Galite naudoti apmokytą kiaulę, norėdami ieškoti triufelių, arba surasti jas atsitiktine tvarka tyrinėdami mišką.

2 žingsnis: Sukurkite alyvos presą

Gavę pakankamai triufelių, turėsite pastatyti alyvos presą. Alyvos presas yra mašina, leidžianti triufelius paversti triufelių aliejumi. Naftos presą galite sukurti naudodamiesi tokiomis savybėmis kaip mediena, akmuo ir varis. Patikrinkite savo ūkio pastato meniu, kad rastumėte alyvos presą.

3 žingsnis: uždėkite triufelius ant alyvos preso

Sukūrę alyvos presą, padėkite triufelius, kuriuos surinkote jo viduje. Tai galite padaryti sąveikaudami su mašina ir pasirinkdami triufelius savo inventoriuje. Įsitikinkite, kad turite pakankamai triufelių, kad užpildytumėte alyvos presą.

4 veiksmas: palaukite transformacijos proceso

Padėjus triufelius ant alyvos preso, turėsite laukti transformacijos proceso. Naftos presas užtruks šiek tiek laiko, kad triufeliai taptų triufelių aliejumi. Galite sekti pažangą stebėdami mašiną.

5 žingsnis: surinkite triufelių aliejų

Baigę transformacijos procesą, galite surinkti triufelių aliejų. Dar kartą susisiekite su alyvos paspaudimu ir pasirinkite parinktį rinkti alyvą. Triufelių aliejus bus pridėtas prie jūsų atsargų ir bus paruoštas parduoti ar naudoti kituose receptuose.

Dabar, kai jūs žinote, kaip gaminti triufelių aliejų Stardew slėnyje, pasinaudokite proga pelnyti iš šio vertingo daikto arba naudoti jį pagal mėgstamus receptus. Atminkite, kad triufeliai yra ribota savybė, todėl įsitikinkite, kad atsargiai juos valdote ir išnaudokite kiekvieną iš kiekvieno derliaus.

Scroll to Top