Kaip paimti inkštirus iš nosies su dantų pasta

Kaip paimti nosį iš nosies su dantų pasta

gvazdikėliai yra dažna odos problema, daranti įtaką daugeliui žmonių, ypač nosies srityje. Jie atsiranda, kai poras užkemtusi sebum, negyvas ląsteles ir nešvarumus, todėl atsiranda mažos tamsios išsipūtims. Yra keletas būdų, kaip gydyti inkštirus, o stebinantis variantas yra dantų pastas.

Kas yra gvazdikėlis?

Prieš kalbėdami apie tai, kaip naudoti dantų pastą, kad pašalintumėte inkštirus, svarbu suprasti, kokie yra šie trūkumai. Gvazdikėliai, dar vadinami komedonais, yra nedidelės kliūtys odos poroms. Jie gali būti atviri (juodos inkštienos) arba uždaryti (baltos inkštienos).

Kaip gali padėti dantų pastas?

Dantų pasta yra ingredientų, kurie gali padėti išdžiūti ir išvalyti poras, kurios gali būti naudingos gydant inkštirus. Tačiau svarbu pažymėti, kad ne visų rūšių dantų pastos yra tinkamos šiam tikslui. Rekomenduojama naudoti baltą dantų pastą, be gelio ar papildomų ingredientų, tokių kaip balinimas ar gaivinantys agentai.

žingsnis po žingsnio, kad išimtumėte inkštirus dantų pasta:

 1. Gerai nusiplaukite veidą šiltu vandeniu, kad atidarytumėte poras;
 2. Švelniai išdžiovinkite veidą švariu rankšluosčiu;
 3. Užtepkite nedidelį kiekį baltos dantų pastos ant inkštirų;
 4. Maždaug 2 minutes švelniai masažuokite dantų pastą virš inkštirų, apskritimo judesiais;
 5. Tegul dantų pastas veikia dar 10 minučių;
 6. Nuplaukite veidą šiltu vandeniu, kad visiškai pašalintumėte dantų pastą;
 7. Baigti veido toniku, kad uždarytumėte poras;
 8. Drėkinkite odą kremu, tinkančiu jūsų odai.
 9. Svarbu atsiminti, kad kiekvienas asmuo turi skirtingą odos tipą, o ne visi gydymo būdai veikia vienodai visiems. Prieš pradedant bet kokį metodą, rekomenduojama pasitarti su dermatologu dėl tinkamų gairių.

  Be to, būtina išlaikyti odos priežiūros rutiną, įskaitant kasdienį valymą, reguliarų šveitimą ir tinkamą hidrataciją. Norint palaikyti odos sveikatą, taip pat svarbu vengti per daug agresyvių cheminių medžiagų.

  Trumpai tariant, dantų pastas gali būti galimybė pašalinti nosies inkštirus, tačiau renkantis dantų pastos tipą ir teisingai laikykitės naudojimo instrukcijų. Atminkite, kad kiekvienas asmuo yra unikalus, o tai, kas tinka vienam asmeniui, gali neveikti kitam. Jei inkštirų išlieka ar blogėja, rekomenduojama kreiptis į sveikatos priežiūros specialistą.

Scroll to Top