Kaip paimti neryškumą iš perduoto tiesioginio

Kaip paimti neryškumą iš leidimo aš tiesiogiai

Jei esate kolegijos studentas, tikriausiai girdėjote apie „Passed Pass“ – internetinę platformą, siūlančią prieigą prie studijų medžiagos, kuria dalijasi kiti studentai. Tačiau dažnai, bandydami peržiūrėti tiesiogiai perduotą dokumentą, galite susidurti su „neryškiu“ efektu, dėl kurio sunku perskaityti turinį.

Bet nesijaudinkite šiame straipsnyje, parodykime keletą būdų, kaip išspręsti šią problemą ir išsiaiškinti išeitį.

Naudokite naršyklės plėtinius

Vienas iš paprasčiausių būdų pašalinti neryškumą iš perduoto leidimo yra naudojami plėtiniai, kuriuos galima rasti naršyklėms, tokioms kaip „Google Chrome“ ir „Mozilla Firefox“. Šie plėtiniai yra skirti suplūsti turinį ir lengvai jį galima rasti atitinkamose naršyklių plėtiniuose.

Populiarus plėtinys, skirtas pašalinti neryškumą, yra „atrakinta tiesiai“. Tiesiog ieškokite šio plėtinio naršyklės parduotuvėje, įdiekite ir suaktyvinkite. Į šį pratęsimą galėsite peržiūrėti artimiausius dokumentus, kuriuos aš tiesiogiai nepadarysite, be „Blur“ poveikio.

naudokite atrakinimo svetaines

Kita parinktis yra naudoti konkrečias atrakinimo svetaines tiesioginiam leidimui. Šios svetainės leidžia įkelti „Blur“ dokumentą, o tada svetainė pašalina neryškumo efektą, leidžiančią aiškiai peržiūrėti turinį.

Kai kurios populiarios svetainės, skirtos atrakinti praėjusius dokumentus, yra „atrakinti aš praėjau tiesiai“ ir „dokumentas atrakinti“. Tiesiog pasiekite vieną iš šių svetainių, įkelkite „Blur“ dokumentą ir laukite apdorojimo. Tada galite atsisiųsti dokumentą be „Blur“ efekto.

susisiekite su tiesioginio leidimo palaikymu

Jei ankstesnės parinktys neveikia arba jei jums labiau patinka oficialus sprendimas, alternatyva yra susisiekti su tiesioginio leidimo palaikymu. Jie galės pateikti konkrečias gaires, kaip pašalinti suliejimą iš dokumentų platformoje.

Norėdami susisiekti su tiesioginio leidimo palaikymu, eikite į oficialią svetainę ir ieškokite kontaktinės informacijos, pavyzdžiui, el. Pašto ar palaikymo formą. Paaiškinkite problemą, su kuria susiduriate, ir paprašykite pagalbos, kad pašalintumėte neryškumą iš dokumentų.

Trumpai tariant, yra keletas būdų, kaip išbristi iš praeiti. Galite naudoti naršyklės plėtinius, atrakinti svetaines arba susisiekti su platformos palaikymu. Išbandykite šias parinktis ir išnaudokite visas studijų medžiagas, kurias galima įsigyti perleidus.

Scroll to Top