Kaip pakeisti „Enceja“ bandymo svetainę

Kaip pakeisti „Ecceja“ testo vietą

Nacionalinis jaunimo ir suaugusiųjų kompetencijų sertifikavimo egzaminas („Ecceja“) yra galimybė tiems, kurie baigė studijas tinkamame amžiuje, kad gautų pradinės ar vidurinės mokyklos sertifikavimą. Tačiau nenumatyti įvykiai, dėl kurių kandidatas gali priversti pakeisti testo vietą. Šiame straipsnyje paaiškinsime, kaip elgtis šioje situacijoje.

žingsnis po žingsnio, kad pakeistumėte „Enceja“ bandymo svetainę

Jei jums reikia pakeisti „Enceja“ bandymo svetainę, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Apsilankykite oficialioje „Ecceja“ svetainėje;
 2. Ieškokite parinkties „Keisti vietą“ arba „Keisti bandymo vietą“;
 3. Spustelėkite parinktį ir užpildykite laukus, kurių reikalaujama jūsų asmeniniais duomenimis, pavyzdžiui, pavardė, socialinio draudimo numeris ir registracijos numeris;
 4. Pasirinkite parinktį PROOR KEITYTI;
 5. Pasirinkite naują norimą bandymo vietą, atsižvelgiant į laisvų vietų prieinamumą;
 6. Patvirtinkite pakeitimą ir palaukite patvirtinimo el. Paštu ar telefonu.
 7. Atminkite, kad bandymo vietos pakeitimui gali būti laisvų vietų norimose vietose. Todėl svarbu kuo greičiau pateikti šį prašymą, kad padidintumėte savo galimybes gauti pakeitimą.

  svarbus:

  Svarbu žinoti apie Nacionalinio švietimo studijų instituto ir tyrimų instituto nustatytus terminus Anísio Teixeira (INEP), atsakingas už „Encceja“ organizavimą. Jei praleisite terminą reikalauti pakeisti bandymo svetainę, nebus įmanoma pakeisti pakeitimo.

  Be to, svarbu pabrėžti, kad įrodymų pasikeitimas leidžiamas tik išskirtiniais atvejais, tokiais kaip liga, atsitiktinumas ar kiti įrodyti nenumatytų įvykių. Todėl būtina pateikti dokumentus, kurie įrodo pokyčių poreikį.

  Jei keičiant įrodymų vietą keičiant abejones ar problemas, susisiekite su INEP per paslaugų kanalus, kuriuos galima rasti oficialioje „Encceja“ svetainėje.

  Išvada

  Galimas „Ecceja“ įrodymų pakeitimas, jei jo prašoma per nustatytą terminą ir tinkamai įrodant poreikį. Sekite žingsnis po žingsnio, paminėto šiame straipsnyje, ir susisiekite su INEP, jei kyla abejonių. Tokiu būdu galite laikyti egzaminą tinkamiausioje vietoje ir turėti galimybę gauti pradinės ar vidurinės mokyklos pažymėjimą.

Scroll to Top