Kaip pakeisti „Motorola“ telefono slaptažodį

Kaip pakeisti „Motorola“ telefono slaptažodį

Jei turite variklio telefoną ir norite pakeisti atrakinimo slaptažodį, atlikite toliau pateiktus veiksmus:

1 žingsnis: Prieiga prie nustatymų

Norėdami pradėti, pastumkite pirštą iš viršaus į apačią pagrindiniame ekrane, kad atidarytumėte pranešimų skydelį. Tada bakstelėkite pavaros piktogramą, kad pasiektumėte savo mobiliuosius nustatymus.

2 veiksmas: raskite saugos parinktį

Nustatymuose nusistatykite, kol rasite parinktį „Sauga“ ir bakstelėkite ją.

3 veiksmas: pakeiskite slaptažodį

Saugumo nustatymuose rasite keletą parinkčių, susijusių su jūsų mobiliųjų telefonų apsauga. Ieškokite parinkties „Ekrano užraktas“ arba „Slaptažodis“ ir palieskite ją.

Atsižvelgiant į jūsų „Motorola“ mobiliojo telefono modelį, turėsite skirtingas ekrano užrakto parinktis, tokias kaip skaitmeninis slaptažodis, standartinis, PIN ar veido atpažinimas. Pasirinkite norimą parinktį.

Jei jau turite sukonfigūruotą slaptažodį ir tiesiog norite jį pakeisti, prieš tęsdami reikės įvesti dabartinį slaptažodį.

4 veiksmas: nustatykite naują slaptažodį

Dabar galite nustatyti naują „Motorola“ telefono atrakinimo slaptažodį. Vykdykite ekrane esančias instrukcijas, kad pasirinktumėte saugų ir lengvą -imemorizuotumėte slaptažodį.

Nepamirškite išvengti akivaizdžių slaptažodžių, tokių kaip gimtadienio datos ar paprastos skaitinės sekos. Pasirinkite skaičių, raidžių ir specialiųjų simbolių derinį, kad padidintumėte saugumą.

5 veiksmas: patvirtinkite naują slaptažodį

Nustačius naują slaptažodį, jūsų bus paprašyta patvirtinti. Dar kartą įveskite pasirinktą slaptažodį, kad įsitikintumėte, jog nėra spausdinimo klaidų.

Patvirtinus, bus pritaikytas naujas slaptažodis, o jūsų „Motorola“ telefonas bus apsaugotas atnaujintu slaptažodžiu.

Dabar jūs žinote, kaip pakeisti savo „Motorola“ telefono slaptažodį. Nepamirškite pasirinkti stipraus slaptažodžio ir reguliariai atnaujinti jį, kad užtikrintumėte jūsų duomenų saugumą.

Scroll to Top