Kaip pamatyti istorijas, ištrintas iš kažkieno

Kaip pamatyti istorijas, ištrintas iš kažkieno

„Instagram“ istorijos yra populiarus būdas pasidalyti kasdienėmis akimirkomis su draugais ir pasekėjais. Tačiau mes dažnai norime dar kartą pamatyti istoriją, kurią kažkas ištrynė. Šiame tinklaraštyje mes išnagrinėsime keletą būdų pamatyti istorijas iš kažkieno.

1. Naudokite trečiųjų šalių programas

Yra keletas turimų programų, kurios teigia, kad leidžia pamatyti istorijas iš kitų žmonių. Vis dėlto svarbu būti atsargiai naudojantis šiomis programomis, nes jos gali pažeisti „Instagram“ privatumą ir paslaugų teikimo sąlygas. Be to, kai kurios iš šių programų gali būti kenksminga ir pakenkti jūsų įrenginio saugumui.

2. Paprašykite asmens dar kartą pasidalyti

Jei tikrai norite pamatyti kažkieno išskirtinę istoriją, viena galimybė yra tiesiog paprašyti jų dar kartą pasidalyti. Kartais žmonės galbūt ištrynė istoriją per klaidą arba gali būti pasirengę dar kartą ja pasidalyti, jei turite pagrįstą priežastį.

3. Padarykite ekrano fiksavimą

Jei pamatėte istoriją prieš ištrinant, galite pabandyti padaryti ekrano fiksavimą, kad ją išsaugotumėte. Tačiau atminkite, kad tai gali būti laikoma privatumo invazija ir gali pažeisti „Instagram“ paslaugų teikimo sąlygas. Be to, asmuo gali gauti pranešimą, kad jūs padarėte ekrano fiksavimą.

4. Patikrinkite savo įrenginio talpyklą

Kai kuriais atvejais gali būti, kad ištrinta istorija vis dar saugoma jūsų įrenginio talpykloje. Galite pabandyti patikrinti talpyklą, kad sužinotumėte, ar dar kartą galite rasti istoriją. Tačiau tai gali būti sudėtinga ir reikalauja pažangių techninių žinių.

5. Gerbkite kitų privatumą

Svarbu atsiminti, kad žmonės turi teisę ištrinti savo istorijas ir išlaikyti savo privatumą. Bandymas pamatyti istorijas, ištrintas iš kažkieno, gali būti laikoma invazija į privatumą ir „Instagram“ paslaugų teikimo sąlygų pažeidimą. Gerbkite kitų privatumą ir sutelkite dėmesį į savo akimirkų dalijimąsi.

Baigdamas pamatyti, kaip iš ištrintos istorijos gali būti sunkios ir dažnai pažeidžia „Instagram“ privatumą ir tarnybos sąlygas. Svarbu gerbti kitų privatumą ir sutelkti dėmesį į savo akimirkų dalijimąsi. Jei tikrai norite pamatyti ištrintą istoriją, apsvarstykite galimybę paprašyti asmens dar kartą pasidalyti arba pabandyti patikrinti jūsų įrenginio talpyklą.

Scroll to Top