Kaip paruošti paruoštą gnocchi

Kaip paruošti gnocchi paruošti

Jei turite mažai laiko ir norite skanaus bei greito patiekalo, „Ready Gnocchi“ yra puikus pasirinkimas. Su keliais ingredientais ir keliais paprastais žingsniais galite per kelias minutes mėgautis skaniu patiekalu. Šiame straipsnyje mes išmokysime jus, kaip pasiruošti paruošti ir lengvai gnocchi.

būtini ingredientai:

  • 1 paruoštas „Gnocchi“ paketas
  • Vanduo
  • Sal
  • Jūsų pasirinktas padažas
  • tarkuotas sūris (neprivaloma)

žingsnis po žingsnio:

1. Virkite vandenį

Užpildykite didelę keptuvę vandeniu ir užvirkite didelę šilumą. Įpilkite žiupsnelio druskos, kad pagardintumėte vandenį.

2. Pridėkite gnocchi

Kai vanduo verda, supilkite gnocchi paketą, paruoštą keptuvėje. Būtinai vykdykite pakavimo instrukcijas, susijusias su virimo laiku.

3. Virkite gnocchi

Leiskite gnocchi virti verdančiame vandenyje, kol jie pakils į paviršių. Paprastai tai trunka apie 2–3 minutes.

4. Nusausinkite gnocchi

Naudodami lizdą, nuimkite gnocchi iš vandens ir padėkite juos į kiaurasamtį, kad pašalintumėte vandens perteklių.

5. Įkaitinkite padažą

Kol „Gnocchi“ lašina, įkaitinkite pasirinktą padažą atskiroje keptuvėje.

6. Sumaišykite gnocchi su padažu

Perduokite nusausintą gnocchi į keptuvę su šildomu padažu. Švelniai išmaišykite, kad visas gnocchi būtų padengtas padažu.

7. Patiekite ir mėgaukitės

Perkelkite „Gnocchi“ paruoštą padažu į atskirus patiekalus. Jei norite, ant viršaus pabarstykite tarkuotą sūrį. Dabar paragaukite šio skanaus patiekalo!

paruošti „Gnocchi“ yra greitas ir lengvas būdas mėgautis tradiciniu itališku patiekalu. Turėdami šiuos paprastus patarimus, per trumpą laiką galite pasidaryti skanią vakarienę. Išbandykite įvairius padažus ir pridėkite papildomų ingredientų, kad pritaikytumėte paruoštą „Gnocchi“. Geras apetitas!

Scroll to Top