Kaip pašalinti dėmę nuo stiklo dėžutės

Kaip pašalinti tašką iš stiklo dėžutės

Vonios kambaryje esanti stiklinė dėžutė yra puiki galimybė padaryti aplinką modernesnę ir modernesnę. Tačiau laikui bėgant įprasta, kad dėžutės stiklas bus dažytas ir nešvarus. Šiame tinklaraštyje mes išmokysime keletą patarimų, kaip paimti dėmes iš stiklinės dėžutės ir visada padaryti ją švarią ir blizgančią.

1. Naudokite naminius produktus

Ekonominis ir efektyvus variantas, kaip pašalinti stiklo dėžutės dėmes, yra naudoti naminius gaminius. Sumaišykite į šilto vandens indą ir baltą actą lygiomis dalimis. Tada pritaikykite tirpalą ant dėžutės stiklo ir leiskite jam veikti kelias minutes. Tada įtrinkite minkšta kempine ir gerai nuplaukite.

2. Naudokite citriną ir kepimo sodą

Citrina ir kepimo soda yra puikūs sąjungininkai valant stiklinę dėžę. Perpjaukite citriną per pusę ir patrinkite tiesiai ant dažyto paviršiaus. Tada ant citrinos pabarstykite kepimo soda ir vėl patrinkite. Tegul jis veikia keletą minučių ir gerai nuplaukite.

3. Išbandykite dantų pastos naudojimą

Dantų pasta taip pat gali būti parinktis pašalinti dėmes iš stiklinės dėžutės. Ant drėgnos kempinės užtepkite nedidelį kiekį dantų pastos ir švelniai įtrinkite stiklą. Gerai nuplaukite ir nusausinkite švariu audiniu.

4. Investuokite į konkrečius produktus

Jei naminiai variantai neveikia, galite pasirinkti stiklo valymo produktus. Rinkoje yra keletas specifinių stiklo dėžučių valymo variantų, kurie yra veiksmingi pašalinant dėmes ir sunkesnius nešvarumus. Vykdykite gamintojo instrukcijas, kad gautumėte geriausius rezultatus.

5. Reguliari techninė priežiūra

Norint išvengti dėmių kaupimosi ant stiklo dėžutės, svarbu reguliariai prižiūrėti. Po maudymosi naudokite spardymą arba silikono mentelę, kad pašalintumėte vandens perteklių iš stiklo. Tai neleidžia vandeniui džiovinti ir formuoti dėmių. Taip pat reguliariai valykite dėžutę vandeniu ir neutraliu plovikliu, kad pašalintumėte nešvarumus iš kasdienio gyvenimo.

Vykdydami šiuos patarimus, galėsite gauti dėmių iš stiklinės dėžutės ir visada laikytis švarios ir blizgančios. Atminkite, kad visada būkite atsargūs, kai naudojate valymo priemones ir laikykitės naudojimo instrukcijų. Su šiek tiek atsidavimo jūsų stiklinė dėžutė bus nepriekaištinga!

Scroll to Top