Kaip pašalinti infiltraciją iš išorinės sienos

Kaip pašalinti infiltraciją iš išorinės sienos

Vandens įsiskverbimas į išorines sienas yra dažna problema, kuri namuose gali sukelti struktūrinį ir estetinį pažeidimą. Be to, per didelis drėgmė gali sukelti pelėsį ir pelėsį, pakenkdamas gyventojų sveikatai. Šiame straipsnyje pateiksime keletą patarimų ir sprendimų, kurie padėtų išspręsti šią problemą.

nustatykite infiltracijos kilmę

Pirmasis žingsnis sprendžiant infiltracijos problemą yra nustatyti jos kilmę. Vanduo gali patekti į plėtros, įtrūkimų, stogo, užsikimšusių latakų chuntus, be kitų taškų. Svarbu atidžiai apžiūrėti išorinę sieną ieškant drėgmės ženklų, tokių kaip dėmės, dažymas lupimas ar pelėsis.

realizuokite būtinus remontus

Nustačius infiltracijos šaltinį, laikas atlikti reikiamą remontą. Atsižvelgiant į atvejį, gali reikėti samdyti profesionalą, kurio specializacija yra hidroizoliacija. Tačiau kai kuriais paprastais atvejais problemą galite išspręsti patys.

Norėdami užpildyti įtrūkimus ir išsiplėtimo jungtis, naudokite hidroizoliacinę masę. Prieš tepant produktą, įsitikinkite, kad paviršius yra švarus ir sausas. Tada užtepkite hidroizoliacinio rašalo sluoksnį, kad užtikrintumėte papildomą apsaugą nuo drėgmės.

apsvarstykite galimybę įdiegti kanalizacijos sistemą

Sunkesniais infiltracijos atvejais gali prireikti drenažo sistemos, kad vanduo nesikauptų aplink išorinę sieną. Ši sistema susideda iš kanalų ir vamzdžių, kurie nukreipia vandenį nuo namo struktūros.

išsinuomokite specializuotą profesionalą

Jei jums nėra patogu atlikti remontą savarankiškai arba jei infiltracija išlieka net po bandymų išspręsti, rekomenduojama samdyti profesionalą hidroizoliacijos srityje. Šis profesionalas gali tiksliai nustatyti problemos kilmę ir pritaikyti tinkamus sprendimus.

 1. Žr. Hidroizoliacijos specialistą;
 2. Suprasti būtinus remontus;
 3. Apsvarstykite kanalizacijos sistemos įrengimą;
 4. samdyti specializuotą profesionalą. 5. Infiltracijos sprendimo pranašumai
  Struktūrinės žalos prevencija


  išvengia pelėsio ir pelėsio išvaizdos


  pagerina vidinę oro kokybę


  Padidina tapybos patvarumą


  Išorinės sienos infiltracijos sprendimas yra labai svarbus norint užtikrinti jūsų namų saugumą ir ilgaamžiškumą. Vykdykite šiame straipsnyje pateiktus patarimus ir, jei reikia, nedvejodami kreipkitės į specializuoto profesionalo pagalbą. Tinkamai prižiūrėdami, galite pašalinti drėgmę ir mėgautis sausa ir sveika aplinka.

Scroll to Top