Kaip pasidaryti kartotuvą „Minecraft“

Kaip pasidaryti kartotuvą „Minecraft“

Sveiki, „Minecraft“ žaidėjai! Šiandien mes kalbėsime apie tai, kaip padaryti kartotuvą žaidime. Rekraratoriai yra labai naudingi įrenginiai, skirti sukurti sudėtingesnes „Redstone“ grandines ir automatizuojant tam tikras užduotis. Sužinokime žingsnis po žingsnio, kaip sukurti kartotuvą ir kaip juo naudotis.

Kas yra kartotuvas?

Retransliatorius yra „Redstone“ blokas, kurį galima naudoti norint išplėsti „Redstone“ signalą, leidžiantį jam nuvažiuoti ilgesnius atstumus. Jis taip pat gali būti naudojamas norint pridėti signalą, kuris yra naudingas kuriant nustatytas grandines.

žingsnis po žingsnio, kad padarytumėte kartotuvą

 1. Atidarykite savo stalą.
 2. Įdėkite tris akmenis į horizontalią vidurinės liniją.
 3. Uždėkite du raudonuosius akmenis ant vertikalios vidurinės linijos, vieną aukščiau ir vieną po akmenimis.
 4. Ant viršutinės horizontalios linijos uždėkite tris „Redstone“ žibintuvėlius.
 5. Ant apatinės vertikalios linijos tarp dviejų akmenų uždėkite raudonojo akmens žibintuvėlį.
 6. Pasiruošęs! Sukūrėte kartotuvą.
 7. Dabar, kai turite kartotuvą, sužinokime, kaip juo naudotis.

  Kaip naudoti kartotuvą

  Norėdami naudoti kartotuvą, turite suprasti kai kurias savo pagrindines funkcijas. Kartotuvas turi įvesties pusę ir išvesties pusę. Redstone signalas patenka į įvesties pusę ir palieka išvesties pusę.

  Be to, kartotuvas turi reguliuojamą vėlavimo konfigūraciją. Galite ištaisyti -spustelėkite kartotuvą, kad padidintumėte ar sumažintumėte vėlavimą. Tai naudinga kuriant nustatytas grandines ar sinchronizuojant skirtingas jūsų „Redstone“ grandinės dalis.

  Norėdami dar labiau išplėsti „Redstone“ signalą, taip pat galite naudoti serijų kartotuvai. Tiesiog prijunkite išvestį iš vieno retransliatoriaus prie kito kartotuvo įėjimo, kad sukurtumėte pakartojimų grandinę.

  Išvada

  Rektraravimo priemonės yra būtini įrankiai, skirti sukurti sudėtingesnes „Redstone“ grandines ir automatizuojant „Minecraft“ užduotis. Turėdami šiame straipsnyje įgytas žinias, esate pasirengęs pradėti naudoti kartotulius savo „Redstone“ projektuose. Smagiai kurkite ir tyrinėkite jų siūlomas galimybes!

  Tikiuosi, kad šis vadovas jums buvo naudingas. Jei turite klausimų ar pasiūlymų, palikite jį komentaruose žemiau. Sėkmės ir mėgaukitės žaidimu!

Scroll to Top