Kaip pasidaryti laikraštį apie žodį

Kaip pasigaminti laikraštį apie žodį

Įvadas

„Microsoft Word“ yra galingas įrankis, kurį galima naudoti kuriant įvairių tipų dokumentus, įskaitant laikraščius. Šiame straipsnyje žingsnis po žingsnio parodysime, kaip padaryti laikraštį „Word“, naudodamiesi tokiomis funkcijomis kaip antraštės, teksto formatavimas, lentelės ir vaizdai.

1 žingsnis: nustatykite išdėstymą

Prieš pradėdami kurti laikraštį, svarbu apibrėžti naudojamą išdėstymą. Galite pasirinkti vieno ar dviejų stulpelių formatą, pasirinkti spalvas ir šriftus, kurie bus naudojami, ir apibrėžti elementų disponavimą puslapyje.

2 veiksmas: sukurkite antraštes

Naudokite HTML antraštes (

,

,

), kad pabrėžtumėte savo laikraščio pavadinimus ir subtitrus. Antraštės turėtų būti naudojamos hierarchiškai, ty

turi būti pagrindinis pavadinimas, po kurio seka

ir pan.

3 veiksmas: pabrėžti svarbią informaciją

Norėdami išryškinti svarbią informaciją savo laikraštyje, naudokite etiketę . Pvz., Galite naudoti šią žymą pabrėžti laikraščio pavadinimą, autorių vardus ar bet kokią kitą svarbią informaciją.

4 žingsnis: Susitvarkykite tekstą pastraipose

Norėdami organizuoti tekstą pastraipose, naudokite etiketę

. Tai daro tekstą skaitomesnį ir palengvina laikraščio skaitymą.

5 žingsnis: Naudojant sąrašus

Norėdami sukurti sunumeruotus sąrašus savo laikraštyje, naudokite

 • ir
 • žymes. Tai gali būti naudinga pabrėžiant sąrašo formato informaciją, pavyzdžiui, pagrindinius savaitės įvykius.

  6 žingsnis: Įterpkite lenteles

  Norėdami įterpti lenteles į savo laikraštį, naudokite žymą

  . Stalai gali būti naudojami aiškiai ir glaustai organizuoti informaciją, pavyzdžiui, lentelę su sporto čempionato rezultatais.

  7 žingsnis: Įterpkite vaizdus

  Norėdami įterpti vaizdus į savo laikraštį, naudokite žymą . Vaizdai gali būti naudojami iliustruoti straipsnius, pabrėžti įvykius ar atkreipti skaitytojo dėmesį į tam tikrą temą.

  8 veiksmas: įterpkite nuorodas

  Norėdami įterpti nuorodas į savo laikraštį, naudokite žymą . Nuorodos gali būti naudojamos nukreipti skaitytoją į kitus su tema susijusius puslapius, pvz., Visą straipsnį laikraščio svetainėje.

  Išvada

  Su minėtomis „Microsoft Word“ ir HTML funkcijomis galite sukurti pilną ir profesionalų laikraštį. Naudokite formatavimo ir teksto organizacijos elementus, kad jūsų laikraštis būtų patrauklus ir lengvai skaitomas. Prieš paskelbdami, nepamirškite peržiūrėti ir redaguoti savo laikraščio, taip užtikrindami turinio kokybę.

  Scroll to Top