Kaip pasidaryti plonus ūsus

Kaip padaryti Mustodo baudą

Jei galvojate pasirinkti stilingesnį vaizdą ir norite išmokti pasigaminti plonus ūsus, atėjote į reikiamą vietą! Šiame straipsnyje parodysime jums žingsnis po žingsnio, kad gautume tobulus plonus ūsus. Nagi!

1 žingsnis: paruošimas

Prieš pradėdami formuoti plonus ūsus, svarbu paruošti veido plotą. Įsitikinkite, kad oda švari ir sausa. Jei reikia, nusiskuskite, kad aplink ūsus nėra nepageidaujamų.

2 žingsnis: Pasirinkite stilių

Yra įvairių plonų ūsų stilių, todėl svarbu pasirinkti, kas jums geriausiai tinka. Kai kurie populiarūs stiliai yra pieštukų ūsai, angliški ūsai ir „Chevron“ ūsai. Ieškokite ir nuspręskite, kurį stilių norite priimti.

3 žingsnis: pasirodo

Su tiksliomis žirklėmis ar plaukų šonine lenta atrodo ūsų plaukai, kad jie būtų norimame aukštyje. Nepamirškite lėtai eiti ir patikrinti rezultatą į veidrodį, kad išvengtumėte nepageidaujamų pjūvių.

4 veiksmas: nustatykite formatą

Naudodami skutimosi ašmenis ar tikslią šoninę lentą, pradėkite apibrėžti savo plonų ūsų formą. Naudokite šuką, kad suderintumėte plaukus ir sukurtumėte tiesias ir simetriškas linijas. Būkite atsargūs, kad nepriimtumėte daugiau, nei būtina.

5 žingsnis: pasirūpinkite ūsais

Suformavus plonus ūsus, svarbu jais pasirūpinti, kad jis visada būtų gražus ir gerai tvarkingas. Norėdami drėkinti plaukus, naudokite barzdos aliejų ar balzamą ir laikykite juos minkštais. Šukokite ūsus kasdien, kad išvengtumėte mūsų ir netinkamo poslinkio.

6 žingsnis: kantrybė ir praktika

Norint gaminti plonus ūsus, reikia kantrybės ir praktikos. Nesijaudinkite, jei iš karto nepavyks tobulai. Laikui bėgant patobulinsite savo įgūdžius ir gausite norimą rezultatą.

Dabar, kai jūs žinote, kaip pasigaminti plonus ūsus, laikas jį įgyvendinti praktikoje ir sukti savo naują išvaizdą! Nepamirškite visada rūpintis savo barzda ir ūsais, laikydami juos švarius ir gerai prižiūrimus.

Tikimės, kad šis straipsnis jums buvo naudingas. Jei turite klausimų ar norite pasidalyti savo patirtimi, palikite komentarą žemiau. Sėkmės jūsų stiliaus kelionėje!

Scroll to Top