Kaip pasidaryti sausus pomidorus „Airfryer“

Kaip pasigaminti sausus pomidorus „Airfryer“

Sausi pomidorai yra skani galimybė pridėti skonio ir tekstūros patiekalams. Jie puikiai tinka salotoms, makaronams, picoms ir dar daugiau. Šiame straipsnyje mes išmokysime jus, kaip pasigaminti sausus pomidorus „Airfryer“ – tai praktiškas ir sveikas būdas paruošti šį delikatesą.

ingredientai:

  • Vyšnių pomidorai
  • alyvuogių aliejus
  • Sal
  • Pimenta
  • sausos žolelės (neprivalomos)

žingsnis po žingsnio:

1 žingsnis: pomidorų paruošimas

Pradėkite nuo vyšninių pomidorų gerai nuplaukite vyšnių pomidorus ir perpjaukite juos per pusę. Jei norite, nuimkite sėklas. Tada sudėkite juos į dubenį ir pagardinkite druska, pipirais ir džiovintais žolelėmis. Gerai išmaišykite, kad visi pomidorai būtų grūdinti.

2 žingsnis: „Airfryer“ pašildymas

Kelias minutes pašildykite savo lėktuvo 180 ° C temperatūrą.

3 žingsnis: pomidorai krepšyje

Įdėkite grūdintus pomidorus į „Airfryer“ krepšį, įsitikindami, kad jie yra gerai paskirstyti, o ne susiburti.

4 žingsnis: Virimo laikas

Virkite pomidorus ant „Airfryer“ maždaug 15–20 minučių arba kol sausa ir šiek tiek raukšlėta. Reguliariai patikrinkite juos, kad jie nesudegtų.

5 veiksmas: saugykla

Po virimo leiskite sausiems pomidorams visiškai atvėsti, prieš laikydami juos hermetiškame inde. Jie gali būti laikomi šaldytuve iki savaitės.

Dabar, kai žinote, kaip pasidaryti sausus pomidorus ant „Airfryer“, išbandykite šį receptą ir mėgaukitės nuostabiu skoniu, kurį jie prideda prie jūsų patiekalų. Geras apetitas!

Scroll to Top