Kaip pasigaminti 500 ml kavos

Kaip pasigaminti 500 ml kavos

Jei esate kavos mėgėjas ir ieškote būdo, kaip pasigaminti didesnį kiekį gėrimo, atėjote į reikiamą vietą! Šiame straipsnyje mes išmokysime, kaip pasigaminti 500 ml skanios ir aromatinės kavos. Nagi!

ingredientai:

  • 50 g kavos miltelių
  • 500 ml vandens

žingsnis po žingsnio:

1. Pasirinkite tinkamą kavą:

skanios kavos, svarbu pasirinkti kokybišką kavą. Pasirinkite šviežius grūdus ir, jei įmanoma, perkelkite juos laiku. Tai užtikrins intensyvesnį ir aromatinį skonį.

2. Paruoškite vandenį:

Ideali proporcija kavos gaminti yra 10 g kavos kiekvienam 100 ml vandens. Todėl, norint pasigaminti 500 ml kavos, jums reikės 50 g kavos miltelių ir 500 ml vandens.

3. Įkaitinkite vandenį:

Įkaitinkite vandenį, kol jis pasieks idealią kavos gaminimo temperatūrą, kuri yra nuo 90 ° C iki 96 ° C Galite naudoti elektrinį virdulį arba pašildyti vandenį keptuvėje.

4. Paruoškite filtrą:

Padėkite popieriaus filtrą ant kavos virimo aparato filtro ar kavos filtro palaikymo. Įsitikinkite, kad filtras yra švarus ir be atliekų.

5. Įpilkite kavos:

Įdėkite kavos miltelius į filtrą. Paskleiskite tolygiai, kad būtų užtikrintas vienalytė ištrauka.

6. Supilkite vandenį:

Supilkite karštą vandenį ant maltos kavos, per žiedinius judesius, užtikrindami, kad visi milteliai būtų sudrėkinti. Nepamirškite užpildyti filtro iki krašto, palikdami erdvę kavos plėtrai.

7. Palaukite ištraukimo:

Palikite kavą infuzijoje apie 4 minutes. Per tą laiką kava išleis savo skonius ir aromatas.

8. Baigti:

Po 4 minučių atsargiai nuimkite filtrą ir išmeskite. Jūsų kava yra paruošta patiekti! Mėgaukitės!

Dabar, kai žinote, kaip pasigaminti 500 ml kavos, išbandykite šį receptą ir mėgaukitės puodeliu šviežios ir skanios kavos. Nepamirškite pakoreguoti kavos ir vandens kiekių pagal jūsų asmenines nuostatas. Gera kava!

Scroll to Top