Kaip pasigaminti baklažaną kūdikį

Kaip pasigaminti kūdikio baklažanų

Įvadas į maistą yra svarbus kūdikio gyvenimo etapas, nes tai yra tada, kai jis pradeda patirti naujų skonių ir faktūrų. Baklažanai yra labai maistingas maistas ir gali būti puiki galimybė įtraukti savo kūdikio racioną. Šiame tinklaraštyje mes išmokysime, kaip paprasčiau ir sveikai baklažanai jūsų mažyliui.

Berinjela pranašumai kūdikiams

Baklažanai turi daug maistinių medžiagų, būtinų kūdikio vystymuisi, pavyzdžiui, vitaminai A, C ir B kompleksai, taip pat mineralai, tokie kaip kalcis, geležis ir kalis. Tai taip pat yra skaidulų šaltinis, kuris padeda veikiant žarnynui. Be to, baklažanas pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, kurios padeda sustiprinti kūdikio imuninę sistemą.

žingsnis po žingsnio, kad padarytumėte kūdikio baklažaną

 1. Pasirinkite šviežią ir tvirtą baklažaną;
 2. Gerai nuplaukite baklažaną į tekantį vandenį;
 3. Baklažaną supjaustykite griežinėliais ar mažais kubeliais;
 4. Į keptuvę su verdančiu vandeniu įdėkite griežinėlius ar baklažanų kubelius ir virkite maždaug 10 minučių;
 5. Nusausinkite vandenį ir minkykite baklažaną šakute arba perduokite jį per virtuvės kombainą;
 6. Leisk atvėsti ir patiekite savo kūdikį.
 7. Taip pat galite pridėti lašelį alyvuogių aliejaus arba žiupsnelį natūralių prieskonių, tokių kaip petražolės ar česnakai, kad baklažanai suteiktų papildomo skonio. Prieš įvesdami naujus maisto produktus apie savo kūdikio racioną, nepamirškite visada pasitarti su pediatru.

  papildomi patarimai

  Kad baklažanai būtų dar patrauklesni jūsų kūdikiui, galite jį sumaišyti su kitomis daržovėmis, tokiomis kaip cukinijos ar morkos, sukurdami spalvingą ir skanų tyrę. Be to, galite pasiūlyti baklažanus įvairiomis faktūromis, tokiomis kaip kūdikių maistas ar virti gabalėliai, kuriuos kūdikiui laikyti ir išbandyti.

  Nepamirškite visada stebėti savo kūdikio reakcijos į naują maistą ir gerbti savo laiką. Ne visi kūdikiai mėgsta visus maisto produktus iš karto, todėl būkite kantrūs ir siūlykite baklažanus skirtingai, kol priprato prie skonio.

  Dabar, kai žinote, kaip gaminti baklažanus savo kūdikiui, pasinaudokite proga į savo racioną įtraukti šį maistingą ir skanų maistą. Baklažanai yra puiki galimybė paįvairinti savo mažą meniu ir užtikrinti, kad jis gautų visas maistines medžiagas, reikalingas sveikam augimui.

  Nuorodos:

  1. būsimas pediatrics-erinjela kūdikiui
  2. jūsų sveikata-Berinjela kūdikiui