Kaip pasigaminti pyragą su paruoštu mišiniu

Kaip pasigaminti pyragą su paruoštu mišiniu

Jei esate naminių pyragų gerbėjas, tačiau neturite daug laiko ar įgūdžių virtuvėje, puikus pasirinkimas yra naudoti pyragų mišinius. Šie mišiniai yra praktiški ir garantuoja skanų rezultatą. Šiame straipsnyje mes išmokysime jus žingsnis po žingsnio, kaip pasigaminti pyragą naudojant paruoštą mišinį.

1 žingsnis: Pasirinkite paruoštą mišinį

Rinkoje yra keletas prekių ženklų ir skonių paruoštų pyragų mišinių. Pasirinkite tą, kuris jums labiausiai patinka, ir vykdykite pakuotės instrukcijas. Paprastai į mišinį reikės įpilti kiaušinių, aliejaus ir vandens.

2 žingsnis: Paruoškite tešlą

dideliame dubenyje supilkite mišinį paruoštas pyragui. Tada įpilkite kiaušinių, aliejaus ir vandens, kaip parodyta pakuotėje. Norėdami gerai sumaišyti visus ingredientus, naudokite fouet ar šaukštą

3 žingsnis: Įkaitinkite orkaitę

Nors tešla kelioms minutėms ilsisi, įkaitinkite orkaitę iki temperatūros, nurodytos ant mišinio pakuotės, paruoštos pyragai. Paprastai temperatūra svyruoja nuo 180 ° C iki 200 ° C.

4 žingsnis: sutepkite formą

Norėdami užkirsti kelią pyragui nuo formos iki formos, sutepkite jį sviestu ar margarinu. Taip pat fone galite naudoti sviesto popierių, kad būtų lengviau paniekinti.

5 žingsnis: Kepkite pyragą

Supilkite tešlą į suteptą keptuvę ir kepkite įkaitintoje orkaitėje. Kepimo laikas gali skirtis atsižvelgiant į jūsų orkaitės formą ir galią. Patikrinkite mišinio pakuotę, paruoštą pyragui, kad gautumėte reikiamą laiką. Paprastai pyragas bus paruoštas, kai jis bus auksinis, o kai priklijuojate dantų krapštuką centre, jis pasirodys švarus.

6 žingsnis: papuošk ir patiekite

Kepdami pyragą, leiskite jam visiškai atvėsti, prieš nesuvokdami ir dekoruodami. Galite naudoti paruoštus pagamintus dangtelius, tokius kaip brigadeiro, ganache ar plakta grietinėlė, kad pyragas būtų dar skanesnis. Patiekite griežinėliais ir mėgaukitės!

Kaip matote, paruošti paruošto mišinio pyrago gaminimas yra labai paprastas ir praktiškas. Šie mišiniai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie neturi daug laiko ar įgūdžių virtuvėje, tačiau neatsisako naminio pyrago. Išbandykite įvairius skonius ir dekoracijas, kad sukurtumėte skanius pyragus ir nustebintumėte savo svečius!

Scroll to Top