Kaip pasigaminti ryžių su mėsa

Kaip pasigaminti ryžius su mėsa

Įvadas

Ryžiai su mėsa yra skanu ir lengva padaryti. Tai puikus pasirinkimas pilnam ir maistingam patiekalui. Šiame tinklaraštyje mes išmokysime jus žingsnis po žingsnio, kaip paruošti ryžius skania ir sultinga mėsa.

ingredientai

  • 500 g mėsos (gali būti jautiena, kiauliena ar vištiena)
  • 2 puodeliai ryžių
  • 1 susmulkintas svogūnas
  • 2 maltos česnako skiltelės
  • 2 šaukštai aliejaus
  • Sal pagal skonį
  • pipirai pagal skonį
  • Pasirenkami prieskoniai (petražolės, česnakai ir kt.)

žingsnis po žingsnio

1 žingsnis: Mėsos paruošimas

Pagardinkite mėsą druska, pipirais ir kitais pasirinktais prieskoniais. Didelėje keptuvėje įkaitinkite aliejų ir visur paruduokite mėsą. Išimkite mėsą iš keptuvės ir atidėkite.

2 žingsnis: Sujono ir česnako padažėjimas

Toje pačioje keptuvėje, kur mėsa buvo auksinė, įpilkite pjaustyto svogūno ir susmulkinto česnako. Pakepinkite iki auksinės ir minkštos.

3 žingsnis: Ryžių virimas

Į keptuvę įpilkite ryžių ir gerai išmaišykite taip, kad jie būtų suvynioti į svogūnus ir česnako troškintus. Tada kiekvienam ryžių puodeliui įpilkite verdančio vandens į 2 puodelių vandens dalį. Leiskite virti ant silpnos ugnies su pusiau pritvirtinta keptuve, kol ryžiai bus minkšti ir visas skystis absorbuojamas.

4 žingsnis: Disning Baigimas

Kol ryžiai virsta, mėsą supjaustykite mažais gabalėliais arba, jei norite, susmulkinkite. Kai ryžiai paruošti, įpilkite mėsos į keptuvę ir gerai išmaišykite. Leiskite jam virti dar keletą minučių, kad skoniai galėtų maišyti. Jei norite, pridėkite pasirenkamų prieskonių, tokių kaip petražolės ir laiškiniai česnakai, kad plokštelėje būtų ypatingas prisilietimas.

patiekalai ryžiai su mėsa

Ryžiai su mėsa gali būti patiekiami kaip pagrindinis patiekalas, lydimas salotų, daržovių ar pupelių. Tai taip pat gali būti puikus pasirinkimas priešpiečių dėžutes ir užšaldyti atskiras porcijas greitam patiekalui per savaitę.

Išvada

Ryžių gaminimas su mėsa yra paprastesnė, nei atrodo. Turėdami tinkamus ingredientus ir atlikdami šiame tinklaraštyje aprašytus veiksmus, turėsite skanų ir maistingą patiekalą pagal paragavimą. Išbandykite šį receptą ir nustebinkite rezultatu!

Scroll to Top