Kaip pasigaminti sulčių popsicle

Kaip pasigaminti sulčių popsicle

„Juice Popsicles“ yra gaivus ir sveikas pasirinkimas karštoms vasaros dienoms. Be to, kad juos lengva padaryti, galite pasirinkti skonius, kurie jums labiausiai patinka. Šiame straipsnyje mes išmokysime jus žingsnis po žingsnio, kaip pasigaminti skanių sulčių popsicle.

ingredientai:

 • 500 ml jūsų pasirinkimo vaisių sulčių
 • Popsicle Cups
 • „Popsicle“ lazdelės

žingsnis po žingsnio:

 1. Paruoškite savo pasirinktas vaisių sultis. Be kita ko, galite naudoti apelsinų sultis, citriną, braškes, ananasus.
 2. Supilkite sultis į popsicle keptuves, palikdami tuščią erdvę viršuje taip, kad popsicle nenukreiptų į viršų, kai dedama lazda.
 3. Įveskite popsicle lazdas į keptuves, būkite atsargūs, kad būtumėte labai fiksuoti.
 4. Atneškite keptuves į šaldiklį ir palikite mažiausiai 4 valandas arba tol, kol popsicles bus visiškai užšalusios.
 5. Nuimkite popsicles iš šaldiklio ir atsargiai jas paniekinkite. Jei sunku išleisti, galite greitai perduoti keptuves tekančiame vandenyje, kad būtų lengviau.
 6. Jei norite, prieš patiekdami galite papuošti popsikles vaisių ar šokolado drožlių gabalėliais.
 7. Mėgaukitės gaivinančiomis ir skaniomis sulčių popsicles!
 8. JUICE POPICLES yra sveika galimybė atvėsti vasarą, nes jos gaminamos tik su natūraliomis vaisių sultimis, be pridėto cukraus ar konservantų. Be to, galite išbandyti įvairius skonių derinius ir sukurti pasirinktines popsicles.

  Jei ieškote dar sveikesnio varianto, galite pakeisti žaliųjų sulčių vaisių sultis, pagamintus iš žalių lapų, tokių kaip špinatai ar kopūstai, kartu su vaisiais. Taigi turėsite popsicle, pilną maistinių medžiagų ir vitaminų.

  Pabandykite namuose pasigaminti sulčių popsicles ir mėgaukitės karštomis vasaros dienomis gaivinančiais ir sveikais. Jūsų šeimai ir draugams patiks šis deserto variantas!

Scroll to Top