Kaip pasigaminti visą vištieną „Airfryer“

Kaip pasigaminti pilną vištieną „Airfryer“

Jei ieškote greito ir sveiko būdo paruošti visą vištieną, „Airfryer“ gali būti puikus sprendimas. Naudodamiesi šia nuostabia oro kepimo technologija, galite įsigyti sultingos ir traškios vištienos, nereikia naudoti per didelio aliejaus. Šiame straipsnyje mes išmokysime jus žingsnis po žingsnio padaryti skanią visą vištieną „Airfryer“.

ingredientai:

  • 1 visa vištiena
  • Sal pagal skonį
  • pipirai pagal skonį
  • Jūsų pasirinktos prieskoniai (česnakai, svogūnai, žolelės ir kt.)

žingsnis po žingsnio:

1. Vištienos paruošimas

Prieš pradėdami, įsitikinkite, kad vištiena yra švari ir be vidaus organų. Gerai nuplaukite ir nusausinkite popieriniais rankšluosčiais. Tada pagardinkite jį su druska, pipirais ir pasirinktais prieskoniais. Būtinai pagardinkite vištienos viduje ir išorėje.

2. „Airfryer“ pašildymas

Apsaugokite orlaivį 180 ° C temperatūroje maždaug 5 minutes.

3. Įdėkite vištieną ant „Airfryer“

Įdėkite vištieną į „Airfryer“ krepšį, įsitikindami, kad ji yra gerai pritaikyta ir neliečia krepšio sienų. Tai užtikrins, kad oras cirkuliuoja visoje vištienoje, paliekant ją tolygiai traškią.

4. Maisto gaminimo laikas

Virimo laikas gali skirtis atsižvelgiant į vištienos dydį ir jūsų lėktuvo galią. Vidutiniškai visa vištiena pasiruošti trunka apie 30–40 minučių. Patikrinkite vidinę vištienos temperatūrą virtuvės termometru, kad įsitikintumėte

5. Poilsis ir patiekite

Po virimo laiko išimkite vištieną iš „Airfryer“ ir prieš pjaustydami leiskite kelioms minutėms pailsėti. Tai padės išlaikyti vidines sultis ir padaryti mėsą dar sultingesnę. Patiekite visą vištieną su pasirinktais patiekalais.

Dabar galite mėgautis skania, traški ir sveika sveika vištiena, pagaminta „Airfryer“. Išbandykite šį receptą ir nustebinkite rezultatus!


<Žmonės taip pat klausia>

<Žinių skydelis>Scroll to Top